Blog

Bahçelievler Ucuz One Way Vision Baskı Fiyatları

Bahçelievler One Way Vision Dijital Baskı

Bahçelievler one way vision baskı İngilizce bir terim olduğu için halk arasında daha çok delikli folyo adı ile bilinmektedir. PVC esaslı bir malzemeden üretilir ve delikli bir yapıya sahiptir. One way vision baskı yapılacak olan yüzeyin ise beyaz olması gereklidir.

Yapılacak olan baskıdan daha iyi sonuç almak için fonun beyaz olması ve boyaların altından fonun görünmemesi gerekir. Yapışkan camın üstünde herhangi bir uygulama olduğu anlaşılmamalıdır. Bu nedenle yapışkan yüzeyi siyah olarak üretilmektedir.

Bahçelievler one way vision baskı uygulaması kaplama yapılan alandan dışarının görünmesi fakat içerinin görünmemesi gerekir. Eski zamanlarda binalara giydirme yapılmak istendiği zaman camın zeminin üzerine yerleştirilen malzeme dışarıdan içeriyi, içeriden dışarıyı göstermekte kısıtlı sonuçlar vermekteydi.

Fakat Bahçelievler one way vision baskı ile bu sorun ortadan kaldırılmış oldu. Uygulama yapılacak alana dışarıdan bakıldığında istenilen resim rahatlıkla görünürken kaliteli bir şekilde de sergilenerek binaların iç kısımlarının tamamen görünmesi engellenmiş olacaktır.

Bahçelievler One Way Vision Baskı Avantajları Nelerdir?

En büyük cam yüzeylerde dahi içerisinin görünmesini etkileyen sonuçlar doğuran Bahçelievler one way vision baskı uzman bir ekibin montajı yapması durumunda bu işlem başarılı sonuçlar sunmaktadır.

Kullanılan malzemenin yapışkanlı kısmı ne kadar kaliteli olursa, deliklerin çapları ne kadar küçük olursa görsel açıdan fazlası ile iyi sonuçlar verecektir. Bahçelievler one way vision baskı dış mekan afişlerin hepsinde olduğu gibi solvent bazlı boyalar kullanılmaktadır.

Kullanılan bu boyalar dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Bu nedenle uzun süren bir kullanım sağlamaktadır. Bahçelievler one way vision baskı uygulamaları çoğunlukla cam binalar için tercih edilmektedir.

Son zamanlarda her yerde uygulanan PVC’ye dijital baskı vasıtası ile tasarım verilmektedir. İstediğiniz fotoğraf veya yazı yüksek kalitede basılarak kaplama işlemi yapılmaktadır. Bahçelievler one way vision baskı kullanım alanları da cam olan bütün yüzeylerdir.

Cam ile kaplanan bir alanın dış cephe giydirmesinden en sık tercih edilen yöntemlerden biridir. Bu şekilde hem işletmenizin reklamını yapmış olacaksınız hem de daha kaliteli bir görünüm kazanacaksınız. Ayrıca camlara uygulana logo ve mağaza vitrini yazıları da sıklıkla tercih edilmektedir.

Bahçelievler One Way Vision Baskı Fiyatları

Bahçelievler one way vision baskı reklam aracı olarak tercih edilen bir uygulamadır. Delikli olmasının nedeni ise iç kısımdan bakıldığında dışarının rahat bir şekilde görünmesini sağlamasıdır.

Son sitem dijital baskı makinelerinde talep ettiğiniz tasarım one way vision baskı ile gerçekleştirebilirsiniz. Bahçelievler one way vision baskı fiyatları hakkında bilgi almak için Baskı Hizmeti firmamız ile iletişime geçebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir