Branda Baskı

Branda Baskı

Detay

Branda Baskı

Branda Baskı

Detay

Branda Baskı

Branda Baskı

Detay

Branda Baskı

Branda Baskı

Detay

Branda Baskı

Branda Baskı

Detay

Branda Baskı

Branda Baskı

Detay

Branda Baskı

Branda Baskı

Detay

Branda Baskı

Branda Baskı

Detay

Branda Baskı

Branda Baskı

Detay

Bahçelievler Branda Dijital Baskı Merkezi

Işıklı ve ışıksız olarak ikiye ayrılır. Işıklı Bahçelievler Branda; florasan tabanlı tabelalarda kullanılır. Işıksız Bahçelievler Branda; afişlerde, tabelalarda ve dış mekan bina cephelerinde billboardlarda vs. kullanılır.

Bahçelievler Branda Baskı Nedir?

Halk arasında Bahçelievler Branda olarak isimlendirilen Bahçelievler Branda (vinly) ürünler üzerine yapılan tanıtım çalışmalarına Bahçelievler Branda baskı denmektedir. Bahçelievler Branda bir tür organik bileşik olup reklamcılık alanında yoğun olarak kullanılmaktadır. Bahçelievler Branda malzemeler metrekare gramajlarına göre 280 – 320 – 480 – 520 gram olarak üretilmekte projeye uygun gramaj tercih edilerek ürün üzerine baskı yapılmaktadır. Bahçelievler Branda malzemenin en büyük avantajı düşük maliyetli olmasının yanında çok büyük boyutlarda bile tek parça halinde baskı yapılabilmesine imkân tanımasıdır. Bu sebeple dış cephe reklamcılığında en çok tercih edilen ürün haline gelmiştir.
Bahçelievler Branda malzemeler Uzakdoğu ve Avrupa olmak üzere iki ayrı kalitede üretilmektedir. Avrupa Bahçelievler Branda Uzakdoğu Bahçelievler Brandae göre daha kaliteli malzemeden üretilmekte dolayısıyla maliyeti Uzakdoğu Bahçelievler Brandaden fazla olmaktadır. Tanıtım bütçenize göre bu iki Bahçelievler Branda türünden birini tercih edebilirsiniz. İster Avrupa Bahçelievler Branda olsun ister Uzakdoğu Bahçelievler Branda tüm Bahçelievler Branda türleri için iki ayrı yapı bulunmaktadır. Bunlar ışıklı Bahçelievler Branda ve ışıksız Bahçelievler Brandadir. Işıklı Bahçelievler Brandaler aynı zamanda delikli Bahçelievler Branda olarak bilinmektedir. Ancak delikli denmesi yapısında delikler olmasından değil ışığı geçirmesinden kaynaklanmaktadır. Bu yapısıyla ışıklı Bahçelievler Brandaler floresan ışıklandırmalı tabelalarda kullanılmaktadır.
Ayrıca cam yüzeylerde içeriden dışarısı rahatlıkla görülebilirken dışarıdan bakıldığında sadece reklam görünmekte iç mekân görünmemektedir. Bu özelliği ile cam üzerine yapılan reklam ve tabelalarda ışıklı Bahçelievler Branda kullanılması uygun olacaktır. Işıksız Bahçelievler Branda ise ışığı geçirmeyen tekdüze bir yapıya sahiptir. Bu Bahçelievler Brandalere istenildiğinde iki taraflı baskı yapılabilmektedir. Maliyeti düşük olan bu Bahçelievler Brandaler genellikle sokaklarda direkler arasına asılan tanıtım amaçlı afişlerde ve dış cephelerde kullanılmaktadır. Bu Bahçelievler Brandaler dışında özellikle tır dorselerinde kullanılan ve bu iş için Almanya’da özel olarak üretilen varsaydek Bahçelievler Branda adı verilen ışıksız Bahçelievler Brandaler tır ve kamyonların dorselerini kapatmak için kullanılmakta dayanıklı yapılarıyla uzun yıllar kullanmaya imkân sağlamaktadır.

 

 

Bahçelievler Branda Baskının Avantajları Nelerdir?

İhtiyacınız ne olursa olsun tüm tanıtım ve kaplama ihtiyaçlarınız için dijital baskı hizmeti veren firmamız en uygun fiyatlarla ve en uygun ödeme koşulları ile sizlerin hizmetindedir. Alanında uzman saha ekibimiz reklamın uygulanacağı alanı önceden görüp projelendirmekte en uygun malzemeler seçilerek uzun süre kullanabileceğiniz afişleriniz en kısa sürede sizlere teslim edilmekte ve montajı yapılmaktadır. Referanslarımızı inceleyerek daha önce bitirdiğimiz projelerimizi inceleyebilir bizi tercih etmekle doğru bir karar verdiğinizi anlayabilirsiniz.

Baskılama işlemi reklamcılık sektörü başta olmak üzere hayatımızın birçok alanında kullanılan bir işlemdir. Günümüzde etrafımızı incelediğimizde reklam veya tanıtım veya ilan amaçlı bütün görseller aslında baskılama tekniğinin bir ürünüdür. Baskılama bizlere istediğimiz görseli istediğimiz materyalin üzerine basıp görüntüde hiçbir kalite kaybına uğrama olmaksızın sergileme imkânı sunar. Bütün bu işlevsel özelliklerinin yanında reklamcılık sektörüne de girişi hızlı olmuş ve bu sektöre çok büyük kolaylıklar sağlamıştır. Artık reklam hayatın bir gerçeği ve günümüzün en önemli sektörlerindendir. Artık büyük veya küçük ölçekli bütün firmalar zaten reklama ihtiyaç duyuyorlar. Teknolojinin hızla ilerlemesi ile birlikte reklamcılık sektöründe de büyük atılımlar yaşanmıştır.

Özellikle dijital baskının bu alanda gelişmesi ile birlikte baskı tekniği farklı bir boyut kazanmıştır. Dijital baskı sayesinde baskıda kullanılacak görseller çok yüksek görüntü kalitesine ulaşırken basım anında da oluşacak hataları en aza indirgemeyi sağlamıştır. Artık dijital baskı makineleri sayesinde hem zamandan tasarruf ederken hem de daha kaliteli ürünler ortaya çıkmaktadır. Birçok baskı türü mevcuttur. Bunlardan birisi de Bahçelievler Branda baskıdır. Aslında Bahçelievler Branda baskının bir diğer adı da kullanılan malzemenin Bahçelievler Branda olmasıyla Bahçelievler Branda baskı olmuştur. Bahçelievler Brandanın bizim ülkemizde çok uzun yıllardır kullanılıyor olması bilinen bir gerçektir.

Basım sektörüne teknoloji karışmadan yani dijital baskı geliştirilmeden önce bu Bahçelievler Branda malzemeleri hepimizin bildiği çadır tente gibi alanların yapımında kullanılıyordu. Bahçelievler Branda oldukça dayanıklı ve hafif bir malzemedir. Bu yüzden de üzerine basım yapılabileceği düşüncesi onun dijital baskı alanının vazgeçilmez malzemelerinden biri yapmıştır. Bahçelievler Branda veya Bahçelievler Branda baskı ise dijital baskı yöntemiyle Bahçelievler Brandanın üzerine baskı yapılmasıdır. Bahçelievler Branda baskı yukarda da belirttiğimiz gibi sağlam oluşundan ve esnek duruşundan dolayı baskılama alanının vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Ayrıca Bahçelievler Brandanın uygun fiyatı da tercih edilmesinin en önemli sebebidir.

Bahçelievler Branda baskı iç veya dış mekan fark etmeksizin her alanda kullanılabilir. En çok kullanıldığı alanlar binaların veya yapıların dış cephelerindeki dijital baskı alanında reklam amaçlı olan bilbord veya reklam tabelaları afişler pankartlar dev posterler ayrıca iç dekorasyonda duvar kaplama da veya fuar çalışmalarında kullanılabilir.

 

Bahçelievler Branda Baskı Merkezi

UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Bahçelievler Branda baskı hizmetinde en uygun fiyatlarda baskısı, tasarımı ve montaji firmamız tarafından siz müşterilerimize sunmaktayız. Bu sayede sizlerle uzun süreli çalışma imkanıda kazanmış oluyoruz.

Bahçelievler Branda Baskı Merkezi

HIZLI VE KALİTELİ HİZMET

Firmamız olarak bilgili ve sektöründe deneyimli elemanlarımız ile hızlı ve daha güvenilir hizmet vermekteyiz. Taleplerinizi deneyimli ekip arkadaşlarımızla ve ileri teknoloji cihazlarla en doğru şekilde gideriyoruz.

Bahçelievler Branda Baskı Merkezi

BASKI VE SİPARİŞ

Sabah 10.00’dan önce gönderilen çalışmalar aynı gün kargo yapılır. Dosyalarınızı PDF veya CDR formatında gönderimi alınır. Tasarımda tarafınızdan kaynaklı harf, karakter, convert vs hatalardan firmamız sorumlu değildir. Fiyatlarımıza KDV dahil Değildir.