Blog

Bağlarbaşı Ucuz One Way Vision Baskı Fiyatları

Bağlarbaşı One Way Vision Dijital Baskı

Ürün adı İngilizce olduğundan dolayı bu terim, halk arasında “delikli folyo” olarak da bilinmektedir. Reklam amaçlı baskı çeşidi olan one way vision baskı PVC esaslı bir malzemeden üretilmekte ve delikli bir yapıya sahip olmaktadır.

Bağlarbaşı one way vision baskı yapılan yüzeyin beyaz renkli olması, yapılacak olan baskının daha iyi sonuç almasını ve üstüne atılacak olan boyaların altında fonun görünmemesini sağlamaktadır. Yapışkan olan kısmın rengi ise siyah olmaktadır.

One way vision baskı uygulanan cam bir yüzeyin, iç kısmından dış dünyaya bakıldığı zaman yapışkan kısmın siyah olmasından dolayı anlaşılması fazlası ile zordur. Genel kanımız camların siyah olduğu yönündedir. Bu nedenle yapışkanlı yüzeyler siyah olarak üretilmektedir.

Binalara dış taraftan bakıldığı zaman reklamının yapılmasını istediğiniz görsel kaliteli bir şekilde sergilenmekte ve bina içini görmek tamamen imkansız bir hal almaktadır. Kalitesiz bir işçilikte ise çok güçlü ışıkta kalitesi düşmektedir.

Bağlarbaşı one way vision baskı hizmetini sunan Baskı Hizmeti firmamız sizlere bu konuda minimum% 80-85 oranında bir görünüm sunmaktadır. İç taraftan dış dünyaya bakmak ise, %15-20 arasında bir kayıp söz konusudur. Fakat bu oranlar endişe verecek düzeyde olmadığından son derece etkili sonuçlar sağlamaktadır.

Bağlarbaşı One Way Vision Baskı Avantajları

Bağlarbaşı one way vision dijital baskı, hem reklam isteyen, hem de görüntü kirliliğine neden olmak istemeyen işletmeler için çok ideal bir folyo çeşididir. Mesh vinil gibi delikli olma özelliğine sahip olan one way vision baskı ile sizlerde reklamlarınızı yaparken dışarıyı da rahat bir şekilde göreceksinizdir.

Yapışkan bir özelliğe sahip olmasından dolayı Bağlarbaşı one way vision baskı camlı binaların dış cephelerine ve vitrin camlarına uygulanmaktadır. One way vision baskı ürününe arka taraftan güçlü bir ışık vurulduğunda ise görselliğinde kaybolma meydana gelmektedir.

Bağlarbaşı one way vision baskı kullanım alanı genellikle cam yüzeylerdir. Cam yüzeylere sahip olan her alanda kolay kullanım imkanına sahiptir. En çok tercih edilen alan ise cam ile kaplı binaların dış cephelerine yapılan giydirme işlemidir.

Ayrıca, mağazaların vitrinlerindeki yazılarda ya da ara camlara eklenecek olan logolarda da sıklıkla tercih edilmektedir. Bu işlemin en büyük avantajı da cam yüzeylerde, içeriden bakıldığı zaman dışarıyı görme imkanı sağlamasıdır.

Uzman ekipler tarafından montajı gerçekleşecek olan Bağlarbaşı one way vision baskı 0.15 ile 0.20 mm kalınlığındaki malzemesi ile gayet tatmin edici sonuçlar ortaya çıkartmaktadır. Daha detaylı bilgi için Baskı Hizmeti firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bağlarbaşı One Way Vision Baskı Fiyatları

Kaliteli bir reklam aracı olarak sıklıkla tercih edilen Bağlarbaşı one way vision baskı delikli olma özelliğinden dolayı da iç kısımdan, dışarının rahatlıkla görünmesine olanak tanımaktadır.

Son sistem dijital baskı makinelerinde üretilen Bağlarbaşı one way vision baskı fiyatları hakkında bilgi almak için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir