Blog

Avcılar Ucuz One Way Vision Baskı Fiyatları

Avcılar One Way Vision Dijital Baskı

Avcılar one way vision baskı kullanım alanı cam yüzeylerdir. Cam yüzeylere sahip olan her alanda rahatlıkla uygulanmaktadır. Cam ile kaplı bir binanın dış cephesine giydirme işleminin yapılması son zamanlarda en çok tercih edilen alanlardan olmuştur.

Bunların dışında ara camlara da eklenen one way vision baskı mağaza vitrinleri ve logolara da sıklıkla kullanılmaktadır. Eskiden olsa cam yüzeylere yapılan giydirme işlemleri pek iç açıcı olmamakla birlikte kalitesiz malzemelerden yapıldığı için dayanıklı olma özelliğini de kaybetmekteydi.

Fakat Avcılar one way vision baskı sayesinde giydirmelerin yapıldığı yüzeylerde içeriden bakıldığında dışarısı görünürken dışarıdan bakıldığında içerisi kesinlikle görünmeyecektir. Bu sayede binaya dışarıdan bakıldığında reklam yapılmak istenilen görsel kaliteli bir şekilde sergilenmektedir.

Hem reklam amaçlı hem de görüntü kirliliğinin engellenmesi için işletmelerin sıklıkla tercih ettikleri ideal bir folyo çeşidi olan one way vision baskı bu özelliği sayesinde sizlerin hem reklamlarınızı yapmış olacak, hem de dışarıyı rahatlıkla görmenizi sağlayacaktır.

Yapışkan özelliğe sahip olduğundan dolayı vitrin camlarına ve camlı binaların dış cephelerine uygulanan Avcılar one way vision baskı kullanım alanı cam yüzeyler olduğundan cam yüzeylere sahip her alanda rahatlıkla kullanılmaktadır.

Avcılar One Way Vision Baskı Avantajları

Avcılar one way vision baskı yapılacak olan yüzeylerin beyaz renkli olması, yapılacak olan baskının daha iyi sonuç almasını ve üstüne atılacak olan boyaların altında fonun görünmemesini sağlamaktadır. Bu nedenle yapışkanlı olan kısım siyah renktedir.

One way vision baskı uygulanan cam yüzeyin iç tarafından dış dünyaya bakıldığı zaman yapışkan kısmın siyah olmasından dolayı anlaşılması imkansızdır. Bundan dolayı camların siyah olmasını tavsiye ederiz.

Görsel açıdan daha iyi sonuç vermesi için kullanılan malzemenin yapışkan kısmının kuvvetli, deliklerinin çapları ise küçük olmalıdır. İnce olduğu kadar dayanıklı bir malzemeden üretilen Avcılar one way vision baskı formunu korumak konusunda da oldukça başarılıdır.

Avcılar one way vision baskı çoğunlukla cam binalarda uygulanmaktadır. Fakat son zamanlarda neredeyse her yerde gördüğümüz bu uygulama delikli PVC üzerine yapılan dijital baskı sayesinde cam binaların iç kısımları görünmezken reklamınızı da yapmış olacaksınız.

Avcılar One Way Vision Baskı Fiyatları

Özel bir reklam aracı olarak son zamanlarda sıklıkla tercih edilen one way vision baskı delikli olma özelliğinden dolayı da iç kısımdan, dışarının rahat bir şekilde görünmesini sağlamaktadır.

Son teknoloji dijital baskı makinelerinde üretilen Avcılar one way vision baskı fiyatları hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir