Blog

Avcılar Dekoratif Kumlama ve Buzlu Cam Folyosu

Avcılar Dekoratif Kumlama

Avcılar dekoratif kumlama hizmetimizden yararlanmak için mutlaka firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Baskı Hizmeti ailesi olarak sizlerde Avcılar dekoratif kumlama alanında ihtiyaçlarınızı firmamızı arayarak çözüme kavuşturabilirsiniz. Avcılar dekoratif kumlama buzlu cam folyosu çözümlerimizi sizlere kaliteli ve ucuz olarak sunmaktayız.

Avcılar dekoratif kumlama özel mekanlarda, toplantı salonları, bina, ofis, ev, konferans salonları gibi farklı alanlarda sıklıkla tercih edilirler. Cam folyo kaplama yapılan camın arka tarafında buzlu bir görüntü oluşur. Bu şekilde mahremiyetiniz sağlanır. İş yerlerinde sıklıkla kullanılan avcılar dekoratif kumlama sizlere şık bir görüntü sağlar.

Kaliteli ve şık bir görüntü sağlayan dekoratif kumlama hem ekonomik hemde estetik açıdan oldukça uygundur. Özel işlemlerden geçerek kendinden desenli bir görüntü verilmesi sağlanmaktadır. Avcılar dekoratif cam kumlama işlemleri için kaliteli bir işçilik sağlanmalıdır.

İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet veren Baskı Hizmeti firmamız sizlere Avcılar ilçesinde de hizmet sunmaktadır. Su bazlı ham maddelerden yapılan cam filmi yapılacak bölgenin ölçülerine göre değişen fiyatlara sahiptir.

Avcılar Dekoratif Kumlama Fiyatları

Avcılar dekoratif kumlama fiyatları uygulama yapılacak alanın ölçülerine göre değişen fiyatlara sahiptir. Fiyatlar değişmekte olduğu için net rakamlara firmamızdan ulaşabilirsiniz. Avcılar dekoratif kumlama fiyatları, dekoratif kumlama özellikleri ve detayları ile sizlerde işletmenizin farklı bir görüntüye sahip olacak bir mekana dönüşür.Sizlerde dekoratif cam kumlama örneklerimize göz atmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Avcılar Dekoratif Kumlama Buzlu Cam Folyosu

Avcılar dekoratif kumlama buzlu cam folyosu belirli ölçülerinin olması yanı sıra istenilen ebatlarda yapılmaktadır. Dayanıklık süresi yüksek olan dekoratif kumlama istenildiği zamanlarda eski haline getirilme kolaylığı sunulmaktadır. Ofisinizde farklı bölmeler var ise cam kumlama hizmetinden yararlanabilir ve farklı bir görüntüye ulaşabilir. Avcılar dekoratif kumlama buzlu cam folyosu iç ve dış mekanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Kullanılacak alan bakımından geniş seçeneklere sahiptir. İster düz isterseniz belirlediğiniz desenleri uygulayarak ofis camlarınızı istediğiniz şıklığa kavuşturabilirsiniz.

Avcılar dekoratif kumlama buzlu cam folyosu ofis, plaza, alışveriş merkezlerinde bulunan camlar üzerinde uygulanmaktadır. Tüm kapılara pencerelere ve camlara uygulanabilen yöntemlerden olan dekoratif kumlama ile özel logo ve imzalarınızı da kullanabilirsiniz. Böylelikle ofisinizde farklılık yaratmış olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir