Blog

Altınşehir Ucuz One Way Vision Baskı

Altınşehir One Way Vision Baskı

Hem reklam isteyenler hem de görüntü kirliliği olmasını istemeyen işletmeler için ideal bir folyo çeşididir. Bu malzeme de Mesh vinil gibi delikli folyo olma özelliğine sahiptir. Yapışkan özelliğe sahip olan Altınşehir one way vision baskı camlı binaların dış cephelerine ve vitrin camlarına uygulanmaktadır.

One Way folyoya arkadan güçlü bir ışık vurulduğunda ise görselinde kaybolma meydana gelebilir. Altınşehir one way vision baskı kullanım alanı ise cam yüzeylerdir. Cam yüzeye sahip olan her alanda rahatlıkla uygulanmaktadır.

En çok tercih edilen alan ise cam ile katlı binaların dış cephelerinde yapılan giydirme işlemidir. Ayrıca, mağazaların vitrinlerinde ki yazılarda da ara camları eklenecek olan logolarda da sıklıkla tercih edilmektedir.

Bu işlemin en büyük avantajı ise, cam yüzeylerde içeriden bakıldığı zaman dışarıyı görme imkanı sunmasıdır. Uzman bir ekip tarafından montajı gerçekleşen one way vision baskı 0.15 ile 0.20 mm kalınlığındaki malzemesi ile gayet tatmin edici sonuçlar ortaya çıkaracaktır.

Altınşehir One Way Vision Baskı Avantajları

Altınşehir one way vision baskı İngilizce bir terim olduğundan halkı arasında delikli folyo olarak adlandırılmaktadır. PVC esaslı malzemeden üretilen One Way vision baskı delikli bir yapıya sahiptir. One Way vision baskı yapılacak olan alanın ise beyaz olması gerekir.

Bu şekilde yapılacak olan Baskıdan daha iyi sonuç alabilirsiniz. Bu işlem sonucunda camın üzerinde herhangi bir uygulama olduğu anlaşılmayacaktır. Yapışkan yüzeyi ise siyah olarak üretilmektedir.

Altınşehir One Way vision baskı yapıldığında içeriden dış dünyanın görülmesi gerekmektedir. Eski dönemlerde yapılan Bina giydirmelerinde cam zeminin üzerinde yerleştirilen malzeme kalitesi olduğundan dolayı dışarıdan içeriyi içeriden dışarıyı göstermemekte kısıtlı sonuçlar vermekteydi.

Altınşehir one way vision baskı uygulaması genellikle binalarda tercih edilir. İstediğiniz fotoğraf ya da yazı Yüksek kalitede basılarak kaplama işlemi yapılmaktadır.

Altınşehir one way vision baskı ile bütün sorunlarınız ortadan kalkmış olacaktır. Uygulama yapılacak alanın Dışarıdan bakıldığında istenilen resim rahatlıkla sergilenirken binanın iç kısmının görünmesi kısıtlanmış olacaktır.

Altınşehir One Way Vision Baskı Fiyatları

Altınşehir one way vision baskı reklam aracı olarak tercih edilen bir uygulamadır. Delikli olmasının nedeni iç kısımdan bakıldığında dışarısını rahatlıkla görülmesidir.

Son sistem dijital baskı makinelerinde talep ettiğiniz tasarımı one way vision baskı ile gerçekleştirebilirsiniz. Altınşehir one way vision baskı fiyatları hakkında daha detaylı bilgi için sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir