Blog

Altınşehir Mesh Baskı

Altınşehir Mesh Baskı

Reklamcılık sektöründe pek sıklık ile kullanılan bir diğer baskı yöntemi ise mesh baskıdır. Genel hatları ile vinil ve one way vision baskı teknikleri ile benzer yönleri var olsa da birkaç önemli husus ile onlardan ayrılmaktadır.

Teknolojinin göstermiş olduğu gelişimler ile birlikte firmalar birbiri ile daha yoğun bir rekabet sürecine girmişlerdir. Bu yoğun süreci kaliteli bir şekilde atlatmak isteyen işletmeler ise reklamcılıktan yararlanmaktadır. Reklamcılığın yoğun olarak tercih edildiği bir diğer baskı ise Altınşehir mesh baskı’dır.

Sizlerde mesh baskı ile firma tanınırlığınızı artırabilir ve firma hedeflerinize daha hızlı erişebilirsiniz.  Dökme ve lamine olarak iki farklı uygulaması mevcut olan Altınşehir mesh baskı, üzerinde deliklerin bulunduğu brandaya baskı yapılması işlemi ile gerçekleştirilmektedir.

Dijital baskılar müşterileri memnun edecek sonuçlar verdiğinden dolayı sıklık ile tercih edilmektedir. Brandanın üzerinde delikler bulunmasının asıl nedeni ise rüzgara karşı daha güçlü ve sağlam durmasını sağlamaktır.

Açık alanlarda geniş ebatlarda reklam afişi yaptırmak isteyen firmalar, rüzgarın geliş yönünü hesap edemediklerinden dolayı aldıkları hizmet verimsiz olacaktır. Sizlerde daha sağlıklı bir reklam süreci yaşamak isterseniz bu işin alanında uzman kişilerce yürütülmesine özen göstermelisiniz.

Altınşehir Mesh Baskı Nedir?

Genellikle dış cephe kaplamalarında tercih edilen mesh baskıların delikli olmasının nedeni hesapta olmadan çıkan rüzgarların reklamı ters yüz etmesini önlemektir.

Delikli olması sayesinde de çevreye istemeden dahi olsa verilecek zararların önüne geçilmektedir. Özellikle dijital baskılar da yüz güldüren sonuçlar vermekte olan mesh baskı; değişen hava çeşitliliği konusunda tüketicilere yardımcı olmaktadır.

Edindiğiniz reklamların dayanıksız olmasını istemiyor iseniz mesh baskı bu anlamda en iyi hizmeti sunacak reklam çeşitleri arasında sayılmaktadır.

Rüzgara karşı geçirgenlik özelliği binalarınızın zarar görme ihtimalini de ortadan kaldırmaktadır. Bizler alanında uzun yıllardır emek veren Baskı Hizmeti ailesi olarak, deneyimli ve alanında ki gelişmeleri sürekli takipte kalarak bilgilerini güncelleyen ekibimiz ile birlikte müşterilerin yüzlerini güldürmeyi hedeflemiş bir firmayız.

Yaptırmak istediğiniz hizmetler ile alakalı önceden neticelendirdiğimiz işlerimize ulaşmak için sizlerde site içerisinde yer alan görsellerimize ulaşabilirsiniz.

Altınşehir Ucuz Mesh Baskı Fiyatları

Vermiş olduğumuz her hizmetimiz gibi Altınşehir mesh baskı ile alakalı gelen talepler firmadan firmaya farklılık göstermektedir. Sitemize giriş yaparak mesh baskı ile alakalı daha fazla görsele erişebilirsiniz.

Aklınıza takılan sorular hakkında bilgi almak isterseniz site içinde edineceğiniz iletişim bilgilerimizden tarafımıza ulaşarak Altınşehir mesh baskı fiyatları ile alakalı daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir