Blog

Aksaray Ucuz One Way Vision Baskı

Aksaray One Way Vision Baskı

Aksaray One Way Vision baskı bir diğer ismi ile delikli folyo binalardaki cam yüzeylerine yapılan reklam çalışmalarına denilir. Dış cephe giydirme işlemlerinde sıklıkla tercih edilir. One way vision baskı çalışmasının çok fazla tercih edilmesinin nedeni dışarıdan bakıldığında içeriyi göstermemesine rağmen içeriden dışarının çok rahat görünmesidir.  

Reklam çalışmalarında sıklıkla kullanılan bu baskının delikli olmasının nedeni iç kısımdan bakıldığında dışarının rahatlık ile görülmesidir. Dijital baskı makinelerinde yapılan bu baskı türü ile sizlerde istediğiniz görüntüye kavuşmanın rahatlığını yaşarsınız.  

Aksaray one way vision baskı cam cephelerinde kullanılacak görsel belirlenir. Bu görseller daha sonra alanında uzman ekiplerin bilgisayar ortamında tasarlanarak oluşturulur. Müşteriden onay alındıktan sonra delikli folyo kaplama işlemine başlanılır.  

Titizlikle çalışılması gereken bir reklam çalışması olan one way vision ile estetik bir görüntü elde edilir. Delikli folyo çalışmasında önemli nokta alınacak ölçünün dikkatli şekilde alınmasıdır. Alınan ölçünün yanlış olması yaptığınız işi boşa götürecektir.

Aksaray One Way Vision Baskı Nedir?

Aksaray one way vision baskının birçok avantajı bulunmaktadır. İnce ve delikli yapısı bulunan delikli folyo alanında uzman kişiler tarafından yapılırsa başarılı olmaktadır. Dış mekân uygulamalarında kullanılan solvent bazlı boyalar kullanılır. Bu boyalar her türlü hava koşuluna göre dayanıklıdır. Bu yapısı ile uzun süren bir kullanım kolaylığı sunar.  

Aksaray one way vision baskı dış cephelerde kullanıldığı için yoğun kar veya güneşe karşı dayanıklı olmak zorundadır. Büyük avantajlarından biri dışarıdan içerisinin asla görün memesidir. Müşterilerimize kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlardan hizmet sunmanın rahatlığını yaşamaktayız.  

Firmanızın tanınırlığı ve marka çalışması için yapılan one way vision baskı ile sizlerde cam yüzeylerin kaplanarak oldukça şık bir görüntüye kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Aksaray one way vision baskı kullanım alanı bakımından cam yüzeylere uygulanan bir reklam uygulamasıdır. Cam yüzeye sahip olan aklınıza gelecek olan her alanda rahatça kullanıma uygundur. Dış cephe giydirmelerde en fazla kullanılan reklam ürünüdür.

Aksaray One Way Vision Baskı Fiyatları

Aksaray one way vision baskı fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak oldukça zor olacaktır. Değişen fiyatlara sahip olan one way vision baskı fiyatları için firmamız ile iletişime geçerek net rakamları öğrenebilirsiniz.  Alanında uzman ekibimiz ile sizlerde Aksaray one way vision baskı ürününü yaptırabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir