Mesh Baskı

Mesh Baskı

Detay

Mesh Baskı

Mesh Baskı

Detay

Mesh Baskı

Mesh Baskı

Detay

Mesh Baskı

Mesh Baskı

Detay

Mesh Baskı

Mesh Baskı

Detay

Mesh Baskı

Mesh Baskı

Detay

Mesh Baskı

Mesh Baskı

Detay

Mesh Baskı

Mesh Baskı

Detay

Mesh Baskı

Mesh Baskı

Detay

Aksaray Mesh Baskı

Reklamcılık sektöründe en sık kullanılan araçlardan bir tanesi de mesh baskılardır. Vinil ile one way vision baskı yöntemleri ile arasında bir takım benzerlikler olsa da önemli ayrımları bulunmaktadır.

Dökme ve lamine olarak iki farklı uygulaması olan Aksaray mesh baskı üzerinde deliklerin var olduğu brandaya uygulanması demektir. Özellikle dijital baskılarda başarılı sonuçlar sergilemektedir.

Deliklerin branda üzerinde var olmasının asıl nedeni ise sert hava şartlarına karşı varlığını koruyabilmesidir.

Aksaray Mesh Baskı Nedir?

Muazzam coğrafi konumundan dolayı her iklime ve hava şartlarına maruz kalan Türkiye’de bu tür reklamların daha kaliteli olması için alanında uzman bir ekibin bu işi üstlenmesi gerekmektedir.

Alanında uzun süreli araştırmalar yaparak, müşterileri memnun eden deneyimleri ile bilgilerini her geçen gün artıran bir ekip ile Aksaray mesh baskı işlerini gerçekleştirir iseniz görmek istediğiniz hedeflere daha çabuk erişebilirsiniz.

Bahsettiğimiz üzere delikli brandalara uygulanmakta olan ve hayli talep gören bu baskı ile sizlerde dış cephelerinizi kolaylık ile kapatabilirsiniz. Rüzgara karşı geçirgenlik özelliği olduğundan dolayı binaya zarar verme gibi bir riski de yoktur.

 

 

Aksaray Ucuz Mesh Baskı Fiyatları

Aksaray mesh baskı fiyatları müşterilerden gelen talepler doğrusuna göre belirlendiği için her müşteri için aynı fiyatı vermek pek uygun olmamaktadır.

Bu neden ile sizler merak ettiğiniz ve yaptırmak istediğiniz baskı çeşitleri ile alakalı daha detaylı bilgi almak için sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan tarafımıza ulaşabilirsiniz.

 

Aksaray Mesh Baskı Merkezi

UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Aksaray Mesh baskı hizmetinde en uygun fiyatlarda baskısı, tasarımı ve montajı firmamız tarafından siz müşterilerimize sunmaktayız. Bu sayede sizlerle uzun süreli çalışma imkanı da kazanmış oluyoruz.

Aksaray Mesh Baskı Merkezi

HIZLI VE KALİTELİ HİZMET

Firmamız olarak bilgili ve sektöründe deneyimli elemanlarımız ile hızlı ve daha güvenilir hizmet vermekteyiz. Taleplerinizi deneyimli ekip arkadaşlarımızla ve ileri teknoloji cihazlarla en doğru şekilde gideriyoruz.

Aksaray Mesh Baskı Merkezi

BASKI VE SİPARİŞ

Sabah 10.00’dan önce gönderilen çalışmalar aynı gün kargo yapılır. Dosyalarınızı PDF veya CDR formatında gönderimi alınır. Tasarımda tarafınızdan kaynaklı harf, karakter, convert vs hatalardan firmamız sorumlu değildir. Fiyatlarımıza KDV dahil Değildir.