Blog

Aksaray Mesh Baskı

Aksaray Mesh Baskı

Reklamcılık sektöründe en sık kullanılan araçlardan bir tanesi de mesh baskılardır. Vinil ile one way vision baskı yöntemleri ile arasında bir takım benzerlikler olsa da önemli ayrımları bulunmaktadır.

Dökme ve lamine olarak iki farklı uygulaması olan Aksaray mesh baskı üzerinde deliklerin var olduğu brandaya uygulanması demektir. Özellikle dijital baskılarda başarılı sonuçlar sergilemektedir.

Deliklerin branda üzerinde var olmasının asıl nedeni ise sert hava şartlarına karşı varlığını koruyabilmesidir.

Aksaray Mesh Baskı Nedir?

Muazzam coğrafi konumundan dolayı her iklime ve hava şartlarına maruz kalan Türkiye’de bu tür reklamların daha kaliteli olması için alanında uzman bir ekibin bu işi üstlenmesi gerekmektedir.

Alanında uzun süreli araştırmalar yaparak, müşterileri memnun eden deneyimleri ile bilgilerini her geçen gün artıran bir ekip ile Aksaray mesh baskı işlerini gerçekleştirir iseniz görmek istediğiniz hedeflere daha çabuk erişebilirsiniz.

Bahsettiğimiz üzere delikli brandalara uygulanmakta olan ve hayli talep gören bu baskı ile sizlerde dış cephelerinizi kolaylık ile kapatabilirsiniz. Rüzgara karşı geçirgenlik özelliği olduğundan dolayı binaya zarar verme gibi bir riski de yoktur.

Aksaray Ucuz Mesh Baskı Fiyatları

Aksaray mesh baskı fiyatları müşterilerden gelen talepler doğrusuna göre belirlendiği için her müşteri için aynı fiyatı vermek pek uygun olmamaktadır.

Bu neden ile sizler merak ettiğiniz ve yaptırmak istediğiniz baskı çeşitleri ile alakalı daha detaylı bilgi almak için sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir