Mesh Baskı

Mesh Baskı

Detay

Mesh Baskı

Mesh Baskı

Detay

Mesh Baskı

Mesh Baskı

Detay

Mesh Baskı

Mesh Baskı

Detay

Mesh Baskı

Mesh Baskı

Detay

Mesh Baskı

Mesh Baskı

Detay

Mesh Baskı

Mesh Baskı

Detay

Mesh Baskı

Mesh Baskı

Detay

Mesh Baskı

Mesh Baskı

Detay

Akçaburgaz Mesh Baskı

Reklamcılık sektöründe en sık olarak kullanılan yöntemlerden bir tanesi de Akçaburgaz Mesh baskı yöntemidir. Genel hatlarıyla vinil baskı ve one way vision baskı tekniklerine benzese de farklı ve önemli bir kaç husustan dolayı bu baskı yöntemlerinden ayrılır.

Üzerinde delik bulunan branda’ya baskı yapılması işlemi ile gerçekleşmektedir. Dijital baskılarda hayli olumlu sonuçlar verdiği için de yoğunluk ile kullanılmaktadır. Üzerinde delikler bulunmasının asıl nedeni ise rüzgara ve olumsuz hava şartlarına karşı daha sağlam durabilmesidir. Bunu ise gelen sert havanın o deliklerden geçmesi ile sağlamaktadır.

Sizlerde açık hava reklamcılığında Akçaburgaz mesh baskı hizmeti almak isterseniz uzman ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Açık alanlarda kullanıldığında rüzgar faktörü göz önüne alınarak geliştirilmiş olan bu baskının tutturulduğu binaya zarar görmemesi için eşit büyüklerde ve eşit sıralı delikler açılmıştır. Bu sayede de rüzgarı daha kolay geçirecektir.

Akçaburgaz Mesh Baskı Nedir?

Genellikle dış cephelerde kullanılan Akçaburgaz mesh baskı‘nın birçok kullanım alanı bulunmaktadır. Binaya zarar verme ihtimalinin ortadan kaldırılması barındırdığı delikler sayesinde olmaktadır. Binalarda ise inşaat esnasında koruyucu amaçlı olması adına binanın dış yüzeyi bu baskı ile kapatılmaktadır.

Akçaburgaz mesh baskının delikli yapı da olması sağlamış olduğu en büyük avantajlardan bir tanesidir.

Rüzgarın yoğun olduğu bölgelerde geniş boyutlu reklam afişlerinin var olmasını sağlayan bu baskı ile alakalı daha detaylı bilgi almak için sitemizi inceleyebilirsiniz.

 

Akçaburgaz Ucuz Mesh Baskı Fiyatları

Uzun süreli bilgi ve tecrübe birikimi yapmış olan bir firma olarak bizler güçlü bir ekip ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Sektörden sektöre ve firmadan firmaya değişkenlik gösteren talepler doğrultusunda belirlemiş olduğumuz fiyatlar ile alakalı tarafımız ile iletişime geçerek Akçaburgaz mesh baskı fiyatları ile alakalı daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Akçaburgaz Branda Baskı Merkezi

UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Akçaburgaz Branda baskı hizmetinde en uygun fiyatlarda baskısı, tasarımı ve montaji firmamız tarafından siz müşterilerimize sunmaktayız. Bu sayede sizlerle uzun süreli çalışma imkanıda kazanmış oluyoruz.

Akçaburgaz Branda Baskı Merkezi

HIZLI VE KALİTELİ HİZMET

Firmamız olarak bilgili ve sektöründe deneyimli elemanlarımız ile hızlı ve daha güvenilir hizmet vermekteyiz. Taleplerinizi deneyimli ekip arkadaşlarımızla ve ileri teknoloji cihazlarla en doğru şekilde gideriyoruz.

Akçaburgaz Branda Baskı Merkezi

BASKI VE SİPARİŞ

Sabah 10.00’dan önce gönderilen çalışmalar aynı gün kargo yapılır. Dosyalarınızı PDF veya CDR formatında gönderimi alınır. Tasarımda tarafınızdan kaynaklı harf, karakter, convert vs hatalardan firmamız sorumlu değildir. Fiyatlarımıza KDV dahil Değildir.