Blog

Sultanahmet Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Sultanahmet Araç Kaplama

Sultanahmet araç kaplama bir tanıtım aracı olarak fazlası ile önemli olduğundan son zamanlarda firmaların en çok tercih ettiği bir üründür. Araçlar sürekli olarak seyir halinde olduğundan dolayı daha fazla kitleye reklamınızın ulaşmasını sağlayacaktır.

Araç kaplama bu iş için özel olarak üretilmiş Cast folyo ürünlerle yapılmaktadır. Bu ürünün özelliği araç giydirmede aracın kanal, kıvrım, dönüş kısımları gibi noktalarda aracın şeklini kolaylıkla almasıdır. Sultanahmet araç kaplama için kullanılan Cast folyo ürünü aracın orijinal boyasına ve zemin kısmına söküm esnasında zarar vermemektedir.

Cast folyo çoğunlukla aracın güneşin UV ışınlarından ve dış etkenlerden oluşabilecek küçük çizikler ve lekelerden korumak için gereklidir. Araba kaplamalarında Cast folyo söküldüğünde alt zeminde yapışkan ya da benzeri izler bırakılmaktadır.

Baskı Hizmeti firması olarak reklamlarınızı araçlarınızda kaynatırken trafik reklam yönetmenliğine uygun yaptırmanızı tavsiye ederiz. Araçların yan taraflarında şoför ve yan tavan kısmı hariç komple reklam olması yönetmeliğe uygundur.

Sultanahmet Araç Giydirme

Aracınız ister şahsi aracınız olsun, ister firmanızın ihtiyaçlarını gidermek için ( nakliye, servis, toplantı amaçlı) bir araç olsun, bu araç her daim trafikte olacağından sürekli reklamlarınızı hedef kitlenize duyuran bir araca sahip olmanızı sağlayacaktır.

Sultanahmet araç giydirme en etkili reklam seçeneklerinden biri olmuştur. Bu tarz açık hava reklamları tartışılmaz bir şekilde lider reklam olmayı başarmıştır. Ucuz maliyeti nedeni ile de ayrıca en çok tercih edilen seçim kampanyaları arasında yer almaktadır.

Bu nedenle araç üstü giydirme reklamı fazlası ile önem taşımaktadır. Araç reklamı yaptıran firma sayısı ise gün geçtikçe artmaktadır. Bu da araç giydirmenin ne kadar başarılı olduğunun en büyük kanıtı olmuştur.

Sultanahmet Araç Kaplama & Araç Giydirme Fiyatları

Sultanahmet araç giydirme ve araç kaplama fiyatları kullanılan malzeme kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Özellikle son zamanlarda sıklıkla tercih edilen en önemli reklam ürünlerinden biri olmayı başarmıştır.

Araç giydirme araç kaplama fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için Baskı Hizmeti firmamızın web sitesinde yer alan iletişim kanallarından bizlere ulaşarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir