Bez Afiş Baskı

Seçim Afişi Baskı

Detay

Bez Afiş Baskı

Seçim Afişi Baskı

Detay

Bez Afiş Baskı

Seçim Afişi Baskı

Detay

Bez Afiş Baskı

Seçim Afişi Baskı

Detay

Bez Afiş Baskı

Seçim Afişi Baskı

Detay

Bez Afiş Baskı

Seçim Afişi Baskı

Detay

Bez Afiş Baskı

Seçim Afişi Baskı

Detay

Bez Afiş Baskı

Seçim Afişi Baskı

Detay

Bez Afiş Baskı

Seçim Afişi Baskı

Detay

Seçim Afiş Baskı

Seçim dönemlerinde kullanılan bir baskı türü olup, partilerinin oy toplayabilmesi amacı ile çeşitli muhitlerde afiş tasarımlarının yapılmasına seçim afişleri denilmektedir. Partilerin tercih ettiği stratejik adımlardan biri olan oy toplama hususunda son derece etkili olan seçim afişleri ile hedeflere erişebilmek hayli kolay olmaktadır. Zira sürekli olarak seçimde oy verilecek kişi ve partileri seçim afişleri aracılığı ile görmek, psikolojik olarak vatandaşları etkileyeceğinden partilerin bu anlamda amaçlarına ulaşabilmesi de kolay olmaktadır.

Seçim afişleri hizmetini, alanında uzman bir ekibin üstlenmesi de bu anlamda hayli önemlidir. Zira bizler uzun süreli vermiş olduğumuz hizmetler ile teknolojik gelişimleri, halkın isteklerini ve psikolojik durumlarını yaptığımız işten ötürü yakinen takip eden bir ekip olarak bu anlamda seçim afişleri konusunda da aynı iddiamızı sürdürmekteyiz.

Seçim Afiş Baskı Nedir?

Yerel seçimler ve parti seçimleri de dahil olmak üzere tüm seçim türlerinde kullanılan seçim afiş baskıile sizlerde istediğiniz kitleyi elde edebilirsiniz. Ancak bunun için alanında uzman bir ekip ile çalışmanız gerekmektedir. Seçim afişleri hizmetini daha önce çok kez sunan ekibimiz, kullanılması gereken malzemeleri yahut istenen tasarımları gayet kaliteli bir şekilde organize edebilmektedir.

Kimliğinizin öne çıkması konusunda da başarılı sonuçlar sergileyen Baskı Hizmeti olarak bizler; seçim sloganlarınızın üzerine yapılan çalışmalar, görsel ile benzeri fotoğraf yerleştirmeleri, taleplere uygun font ve yazıların hazırlanması ile yine istenen ebatlara uygun kesimler yapılması seçim afişlerinde başarılı sonuçları beraberinde getirecektir.

Ülkemiz içerisinde siyaset yapmakta olan tüm partilerin seçim vaktinde kullanılan bayrak ve afiş ile benzeri afişleri seçim afiş baskılarda toplayabilmek mümkündür. Bu alanda verdiğimiz uzun süreli faaliyetlerde siyasi partilerin seçim öncesi gerçekleştirdikleri miting ve seçim konuşmaları gibi ucuz afiş baskı hizmetleri sunularak hedeflerinde ki kitlelere daha hızlı erişmeleri sağlanmıştır. Seçim afiş baskı hizmetlerinizin hedeflerine uymasını sağlayabilmek için sizlerde alanında uzman kişiler eli ile bu hizmeti neticelendirmelisiniz.

Partiler ve Büyükşehir belediye başkanları, il ve ilçe belediye başkanları, Belediye meclis üyeleri ve İl genel meclis üyeleri, köy muhtarları, ihtiyar heyeti için seçim afişleri hazırlanmaktadır. Sizlerde seçim afişi öncesi yapılması gerekenleri bilir iseniz daha sağlıklı bir hizmet edinebilirsiniz. Alacağınız hizmet gelen talepler doğrultusunda değişenlik gösterdiğinden ötürü 50×70 afiş baskı fiyatı ile 50×70 dijital baskı fiyatları konusunda detaylı bilgi için ekip arkadaşlarımız ile iletişime geçmelisiniz.

 

 

Seçim Afiş Baskı Öncesi Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Seçim afiş baskı yapılmadan evvel afişlerin koyulmasını istediğiniz cephenin fotoğrafları detaylı bir şekilde edinilmelidir. Alınan bu fotoğraflar detaylı bir şekilde bilgisayara aktarılır. Alanında uzman kişilerin teknolojinin yardımı ile kullandığı grafik programları sayesinde uygun hale getirilerek müşteriye sunularak onaylatılır. Bu şekilde tamamen tüketicinin ihtiyaçlarına uygun reklamcılıkta edinilmiş olur.

Seçim Afiş Baskı Ölçüsü Alınırken Neye Dikkat Edilmelidir?

Seçim afiş baskı ölçüsü konusunda afişin yerleştirilmesi planlanan cephenin fotoğrafının çekilmesi gerektiğinden bahsetmiştik. Bu alanın resmi çekildikten sonra renkli bir çıktısı alınır ve bu çıktı üzerine cephenin tüm detaylı not edilir.

Hem açık hava reklamcılığı hem de seçim afiş baskı hizmetlerinde alınan ölçülerin mm olması işlemlerde hata olmasının önüne geçmektedir. Aksi halde bu hizmet tüketiciye istediği sonuçları vermeyecektir. Seçim afiş baskıda en çok talep gören 70×100 poster baskı fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için tarafımız ile iletişime geçebilirsiniz. Daha önce neticelendirdiğimiz afiş yaptırma ve poster baskı ile bez afiş örneklerine erişmek için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Seçim Afiş Baskı Fiyatları

Hedeflerinize ulaşma konusunda hayli destek olan seçim afişleri bahsettiğimiz üzere alanında uzman ekibimizce yapıldığı takdirde sonuçları ile yüzlerinizi güldürecektir. Doğru slogan ve doğru görseli kullanarak hedef kitleye yönelme konusunda uzun süreli çalışmalar sergilemiş ve neticesinde başarılarını sabitlemiş olan ekibimiz ile iletişime geçerek daha detaylı bilgiler talep edebilirsiniz.

 


Bez Afiş Baskı Merkezi

UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Seçim afiş baskı hizmetinde en uygun fiyatlarda baskısı, tasarımı ve montajı firmamız tarafından siz müşterilerimize sunmaktayız. Bu sayede sizlerle uzun süreli çalışma imkanı da kazanmış oluyoruz.

Bez Afiş Baskı Merkezi

HIZLI VE KALİTELİ HİZMET

Firmamız olarak bilgili ve sektöründe deneyimli elemanlarımız ile hızlı ve daha güvenilir hizmet vermekteyiz. Taleplerinizi deneyimli ekip arkadaşlarımızla ve ileri teknoloji cihazlarla en doğru şekilde gideriyoruz.

Bez Afiş Baskı Merkezi

BASKI VE SİPARİŞ

Sabah 10.00’dan önce gönderilen çalışmalar aynı gün kargo yapılır. Dosyalarınızı PDF veya CDR formatında gönderimi alınır. Tasarımda tarafınızdan kaynaklı harf, karakter, convert vs hatalardan firmamız sorumlu değildir. Fiyatlarımıza KDV dahil Değildir.