Blog

Okmeydanı Ucuz One Way Vision Baskı Fiyatları

Okmeydanı One Way Vision Baskı Merkezi

İngilizce bir terim olan Okmeydanı one way vision baskı halk arasında delikli folyo olarak adlandırılmaktadır. PVC esaslı malzemelerden üretilen one way vision baskı delikli yapısı ve yapışkan yüzeyi sayesinde uzun ömürlü kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Okmeydanı one way vision baskı yapılacak olan alanın ise beyaz olması gerekir. Bu şekilde yapılacak olan baskıdan daha verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu işlem sonucunda da camın üzerinde herhangi bir uygulama olduğu kesinlikle anlaşılmayacaktır.

Hem reklam isteyen, hem de görüntü kirliliği olmasını istemeyen büyük işletmelerin tercih ettikleri ideal bir folyo çeşididir. One way vision baskı cam yüzeylerde uygulandığında binanın iç tarafından dışarının görülmesine olanak sağlayacak şekilde giydirme işlemi gerçekleşir.

Standart düzeyde yapılan bir işçilik ile dışarıdan bakıldığı zaman aşırı güçlü bir ışıkta görüntü kalitesi biraz düşebilir. Fakat genel itibari ile minimum % 80-85 oranında bir görüntü sunmaktadır. İçeriden dışarıya bakıldığında ise % 15-20 arası bir kayıp söz konusu olacaktır ki, bu oranlar kesinlikle endişe edecek düzeyde değildir. Aksine etkileyici sonuçlar almanızı sağlamaktadır.

Okmeydanı One Way Vision Baskı Avantajları

Okmeydanı one way vision baskı 0.15 ile 0.20 mm kalınlığındaki malzemesi ile uzman ekipler tarafından yapılan montajından dolayı fazlası ile tatmin edici sonuçların ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Kullanılan malzemenin kuvvetli olması ve deliklerinin çaplarının da küçük olması, görsel açıdan daha iyi sonuçlar almanızı sağlayacaktır. İnce olduğu kadar da dayanıklı malzemelerden üretilen one way vision baskı bu sayede formunu korumak konusunda oldukça başarılıdır.

Okmeydanı one way vision baskı tekniklerinden dış mekan afişlerinde de olduğu gibi solvent bazlı boyalar kullanılmaktadır. Solvent bazlı boyalar dış etmenlere karşı en yüksek dirence sahip boya çeşitlerindendir.

Üstelik kullanılan ürünün kalitesi, cephe kaplama işlemini yapan ekibin tecrübesi gibi faktörler ile kullanım ömrü 1 yıldan 5 yıla kadar değişkenlik göstermektedir. Okmeydanı one way vision baskı genellikle binaların cam kısımlarında uygulanmaktadır.

Son zamanlarda neredeyse her yerde görebileceğiniz bu uygulama delikli PVC üzerine yapılan dijital baskı sayesinde binalarınızın iç kısmı dışarıdan görünmezken içeriden dışarının görünmesini sağlamaktadır.

Okmeydanı One Way Vision Baskı Fiyatları

Okmeydanı one way vision baskı fiyatları kullanılan malzeme ve dış cephe giydirilecek olana göre değişkenlik göstermektedir.

Baskı Hizmeti firması olarak sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sunmaktayız. One way vision baskı hizmetimiz ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir