Blog

Halkalı Ucuz One Way Vision Baskı Fiyatları

Halkalı One Way Vision Dijital Baskı

Halkalı one way vision baskı İngilizce bir terim olduğu için halk arasında daha çok delikli folyo adı ile bilinmektedir. PVC esaslı bir malzemeden üretilir ve delikli yapıya sahiptir. One way vision baskı yapılacak olan yüzeyin ise beyaz olması gereklidir.

One way vision baskı ürününden daha iyi sonuç almak için fonun beyaz olması ve boyaların altından fonun görünmemesi gereklidir. Yapışkan camın üstünde herhangi bir uygulama olduğu kesinlikle anlaşılmamalıdır. Bu nedenle yapışkan yüzeyi siyah olarak üretilmektedir.

Halkalı one way vision baskı uygulaması kaplama yapılan alandan dışarının görünmesi fakat içerinin görünmemesi gereklidir. Eski zamanlarda binalara giydirme yapılmak istendiği zaman camın zeminin üzerine yerleştirilen malzeme dışarıdan içeriyi, içeriden dışarıyı göstermekte kısıtlı sonuçlar vermekteydi.

Fakat Halkalı one way vision baskı ile bu sorun ortadan kaldırılmış oldu. Uygulama yapılacak olana dışarıdan bakıldığında istenilen resim rahatlıkla görünürken kaliteli bir şekilde de sergilenerek binaların iç kısımlarının tamamen görünmesi engellenmiş olacaktır.

Halkalı One Way Vision Baskı Avantajları

En büyük cam yüzeylerde bile içerisinin görünmesini etkileyen sonuçlar doğuran Halkalı one way vision baskı uzman bir ekibin montaj yapması halinde başarılı sonuçlar elde edilebilir.

Kullanılan malzemenin yapışkan kısmı ne kadar kaliteli olursa, deliklerin çapları da ne kadar küçük olursa görsel açıdan fazlası ile iyi sonuçlar verecektir. Halkalı one way vision baskı dış mekan afişlerin hepsinde olduğu gibi solvent bazlı boyalar kullanılmaktadır.

Kullanılan bu boyalar dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Bu nedenle uzun süren bir kullanım sağlamaktadır. Halkalı one way vision baskı uygulamaları genellikle cam binalar için tercih edilmektedir.

Son zamanlarda her yerde sıklıkla uygulanan PVC’ye dijital baskı vasıtası ile tasarım verilmektedir. İstediğiniz fotoğraf veya yazı yüksek kalitede basılarak kaplama işlemi yapılmaktadır. Halkalı one way vision baskı kullanım alanları da cam olan bütün yüzeylerdir.

Cam ile kaplanan bir alanın dış cephe giydirmesinden en sık tercih edilen yöntemlerden biridir. Bu şekilde hem işletmenizin reklamı yapılmış olacak hem de daha kaliteli bir görünüm kazanacaksınız. Ayrıca camlara uygulanan logo ve mağaza vitrini yazıları da sıklıkla tercih edilmektedir.

Halkalı One Way Vision Baskı Fiyatları

Halkalı one way vision baskı fiyatları sektörden sektöre değişiklik gösterdiğinden dolayı net bir tutar belirtmek mümkün değildir.

Bu nedenle one way vision baskı fiyatlarımız hakkında bilgi almak için Baskı Hizmeti firmamızı iletişim kanallarımızdan arayarak fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir