Blog

Gürpınar Dekoratif Kumlama ve Buzlu Cam Folyosu

Gürpınar Dekoratif Kumlama

Gürpınar dekoratif kumlama ile sizlerde bulunduğunuz mekanı şık bir ortama çevirebilirsiniz. Verimli bir şekilde çalışmanız açısından çalışma ortamınızın özelleştirilmesi için yüksek fiyatlara dekorasyon masraflarına girmenize gerek yok.

Kaliteli ve şık bir çalışma ortamı için dekoratif kumlama sizlere büyük bir avantaj sağlayacaktır. Şıklıktan asla ödün vermeyenler için cam kumlama işlemlerini efektler ve canlı renkler ile birlikte de kullanabilirsiniz.

Cam kumlama günümüzde çok sık kullanılan bir folyo baskı ürünüdür. Tecrübe gerektirir ve profesyonel kişiler tarafında yapılması daha sağlıklı olacaktır. Bu nedenle uzman bir firmadan hizmeti satın aldığınızda daha yüksek bir verim elde edersiniz.

Gürpınar dekoratif kumlama ile isterseniz firmanızın logosunu ve özel imzanızı kullanarak farklı tasarımlarda elde edebilirsiniz. Ticari işletmelerin sıklıkla tercih ettiği dekoratif kumlama işlemden geçen camların kendinden desenli olarak görünmesini sağlamaktadır.

Şık görünümden asla vazgeçmeyenlerin ekonomik açıdan da rahatlıkla kullanmalarını sağlayan bir hizmettir. Dekoratif kumlama hizmetimiz ile sizlere eşsiz bir yenilik sunmaktayız. Üstelik camlarınızı eski haline getirmek istediğinizde de bu işlemi kolaylıkla yapmaktayız.

Kumlama baskının fazlası ile geniş bir alanı vardır. Bu alanlar dışında da kullanımları mevcuttur. İstenilen boyutlarda yapılan dekoratif kumlama ışığın içeriye eşit bir şekilde dağılmasını sağlamaktadır. Bu şekilde rahat ve konforlu bir kullanım alanı sunmaktadır.

Gürpınar Buzlu Cam Filmi

Gürpınar buzlu cam filmi ile sizlerde firmanızın farklı bir görüntüye dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Dekorasyon amaçlı sıklıkla kullanılan buzlu cam filmi özel mekan oluşturmakta oldukça başarılıdır. Dilerseniz kendi logonuzu ya da imzanızı da kullanabilirsiniz.

Gürpınar buzlu cam filmi için firmamız ile iletişime geçebilir detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Buzlu cam filmi yapılan camın arka tarafında kalan objelerin silik ve buzlu şekilde görünmesi sağlanmaktadır.

Bu işlemler sayesinde tüm mahremiyet alanınız şık bir şekilde halledilmiş olacaktır. Ayrıca güvenlik için de oldukça avantajlı bir kullanıma sahiptir. Gürpınar buzlu cam filmi mekanınızı özel bir alana dönüştürecektir.

İç ve dış mekanlarda kullanımı uygundur. Bu işlem ile dışarıdan içerisi içeriden de dışarısı görünmeyecektir. Alanın içinde ışık parlama yapmayacağından odaya da eşit bir şekilde dağılacaktır. Buzlu cam filmi kendinden yapışkanlı olduğu için dilediğiniz zaman camlarınızı eski haline kolayca getirebilirsiniz.

Gürpınar Dekoratif Kumlama Fiyatları

Dekoratif kumlama genel olarak dekorasyon amacı ile kullanılmış olsa da özel alan oluşturulması bakımından da sıklıkla tercih edilmektedir. Gürpınar dekoratif kumlama fiyatları ise yapılan işleme göre değişen fiyatlara sahiptir. Bu nedenle net bir fiyat için baskı hizmeti firmamız ile iletişime geçmeli ve fiyat teklifini istemelisiniz.

Gürpınar dekoratif kumlama camlara aynı zamanda dayanıklılık katar ve camın kırılması durumunda parçalara ayrılmasını önler. Sizlerde şık mekanlar için cam kumlama hizmetimize göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir