Blog

Güngören Neon Tabela İmalatı ve Fiyatları

Güngören Neon Tabela

Kelime anlamı ile bükülmüş florasan anlamına gelen neon yaymış olduğu ışın özelliklerinden keskinlik ve parlaklığın fazlası ile iyi olması gerekmektedir. Üstelik görsel açıdan da fazlası ile cezp edici ve kuvvetlidir.

Güngören neon tabela fiyatlandırılırken kullanılacak olan malzeme, işçilik kriterlerine göre ve kullanılacak olan trafo metre başına birimlere göre ayarlanır. Neon tabela genellikle bar, eğlence merkezleri, restoran, avm ve evlerde sıklıkla tercih edilmektedir.

Renksiz bir gaz olan neon doğada dağılmış olarak, küçük yüzeylerde, atmosferde, yer altında çıkan doğal gazların bileşiminde bulunmaktadır. Ticari amaçlı olarak da sıvılaştırılmış havadan ayrıştırılır.

Güngören Neon Tabela Nedir?

Yüksek ateşte ısıtılarak şekil alabilen küçük cam borular kullanılarak tasarlanan reklam ürününe neon tabela denmektedir. Güngören neon tabela iddialı ve kendini gösteren bir estetik yapıya sahiptir. Çoğunlukla bar, restoran, avm, eğlence merkezleri gibi yerlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Son zamanlarda evlerde de kullanıldığından fazlası ile geniş bir kullanım alanına sahip olmuştur.

İstenilen şekilleri ısının etkisi ile rahatlıkla alan neon tabelalar diğer tabela ürünlerine göre elektrik tüketimi daha fazla olmasına rağmen diğer türler arasında kendini hemen gösteren bir üründür. Güngören neon tabela kaliteli bir işçilik ile yapıldığından yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.

Kendilerin anında fark ettiren neon tabelalar led tabelalara nazaran uzak mesafelerde dahi anlaşılır olmaktadırlar. Bulundukları ortamı tercih edilen renklerde aydınlattıklarından Güngören neon tabelalara firmam tanıtımlarını ve müşteri farkında lığını arttırmak için görsel açıdan da fazlası ile etkilidir.

Güngören Ucuz Neon Tabela Fiyatları

İç ve dış mekanlarda kullanım kolaylığı sağlayan Güngören ucuz neon tabela fiyatları hakkında net bir bilgi almak için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizleri arayarak fiyat talebinde bulunabilir ve işletmenizin görsel bir şölen ile tanınırlığını arttırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir