Blog

Göztepe Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Göztepe Araç Kaplama Merkezi

Araç giydirme araç kaplama işlemi yaptırmak istiyorsanız ilk olarak getirilen aracın detaylı resimleri çekilmelidir. Daha sonra çekilen bu resimler bilgisayar ortamına getirilir ve uygun bir grafik programında işlemi müşteriye onaylatılarak yapılır.

Gelen aracın resmi çekildikten sonra renkli çıktısı hazırlanır ve detaylı ölçüleri not edilir. Yapılan işte hata olmaması ve yanlış bir ölçüm alınmaması için firmamız titizlik ile çalışmaktadır. Göztepe araç kaplama araç giydirme de yapılacak olan aracın ölçüleri alındıktan sonra üretime geçilmektedir.

Araç kaplama yapıldıktan sonra aracınızı kesinlikle kimyasal maddelerle yıkamamaya dikkat etmelisiniz. Göztepe araç kaplama folyo üzerindeki boyaların deformasyona uğramaması için kimyasal ürünlerden uzak durmak gerekir.

Bu şekilde hem imajınız zedelenmeyecektir hem de daha verimli bir reklam tanıtımı yapmış olacaksınız. Baskı Hizmeti firması olarak yukarıda da belirtmiş olduğumuz araç kaplamaların renkli olmaları ve açılmaları sorun olacağından kimyasal maddelerden uzak durmanızı öneririz.

Göztepe Araç Giydirme

Göztepe Araç Giydirme araç kaplama araçların üzerine yapılan reklam uygulamasına denir. Halk arasında ise araç üstü reklam veya araba giydirme olarak da bilinir. Araç kaplama Cast folyo olarak bilinen PVC ile kaplanır. Cast folyo ile normal folyo arasındaki fark Cast folyonun yapışkan özelliğe sahip olmasıdır.

Bu yapışkanlı PVC Cast folyonun kalınlığı 0.11 – 0.13 mm aralığındadır. Cast folyonun çok ince olmasının nedeni ise,  Göztepe Araç Giydirme araç kaplama Merkezi işlemi yapılırken aracın cam kenar kanallarının içinde ve oluklara rahatça esnetilerek yapışması içindir.

Kendine özgü yapılan tasarım ve görsel ile kaplanan araçların firmanızın tanıtımı için en etkili yol olduğunu belirtmek isteriz. Göztepe araç giydirme komple araç giydirme, aracın sadece kapısının kaplanması, tavan kısmının kaplanması ya da herhangi bir noktaya kısmi olarak yapılan bir kaplama olarak düşünülebilir.

Firmaların reklam ve pazarlama alanında sıklıkla tercih ettikleri araç giydirme işlemi tek bir noktadan değil trafikte aracın gittiği her yerde birçok kitleye ulaşımının sağlanması açısından da tercih edilmektedir.

Göztepe araç giydirme için kullanılan dijital baskı Cast folyosudur. Cast folyoyu normal folyolarda ayıran en büyü özelliği ise yapışkan ve esnek yapıya sahip olmasıdır. Ayrıca kullanılan malzemenin kalitesine göre de 3 ile 5 yıl arasında kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Göztepe Araç Giydirme & Araç Kaplama Fiyatları

Göztepe araç giydirme araç kaplama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizleri arayarak fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Baskı Hizmeti firması olarak bu alanda uzun yıllar hizmet vermiş olduğumuz ve kalitesini koruyan bir firma olduğumuz için araç kaplama özellikleri ve hizmetleri siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve güvenilir bir şekilde sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir