Folyo, PVC yani Polivinil Klorür esaslı bir malzemedir. Folyolar, Türkiye’de reklam sektöründe yaklaşık olarak 25-30 yılı aşkın süredir kullanılmaktadır.

Folyo kesim ile vitrin, cam, araç yahut dilediğiniz hemen her malzeme üzerine tasarımlarınızı ve çizimlerinizi ya da yazılarınızı dileğiniz renklerde hem içten hem de dıştan olmak suretiyle yapışkanlı şekilde kestirebilmektesiniz.

Şimdi sizlere folyo kesim ile alakalı detaylı bilgi vermeden evvel firmamızdan bahsetmek isteriz.

Dijital baskı ve açık hava reklamcılığı alanlarında uzun süredir faaliyet gösteren Baskı Hizmeti ailesi olarak bizler; hem deneyimli hem de bilgilerini gelişmekte olan teknolojiler dahilinde sürekli olarak güncelleyen bir ekip ile yolumuza devam etmekteyiz.

Sizlerde edinmek istediğiniz hizmetler ile alakalı detaylara erişebilmek için alanında uzman danışmanlarımızdan destek talebinde bulunabilirsiniz.

Şimdi ise sizler için folyo kesim hususunu bir miktar daha detaylandıralım.

Folyo Kesim Nedir?

Bahsetmiş olduğumuz üzere folyo, PVC kaplı bir malzemedir.

Çoğunluk ile tanıtım ve dekorasyon gibi uygulamalarda tercih edilmekte olup, farklı teknik ve şekillerde birbirinden farklı alanlarda kullanılmaya devam edilmektedir.

Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ile birlikte folyo kesimin destek verdiği reklamcılığa dijital baskı’da dahil olmuştur. Bu sayede reklamcılıktan elde edilen geri dönüşler daha sağlıklı bir yol izlemeye başlamış ve firmaların arzu ettiği neticeler, yükselişler sağlanmaya başlamıştır.

Reklam sektöründe sıklık ile tercih edilen folyo çeşitleri hangileridir?

  • Cast yani araç kaplama folyosu
  • Baskı folyoları
  • Fosforlu folyolar
  • Reflektif folyolar
  • Kumlama folyo
  • Yüksek seri kesim folyoları
  • Fotolümen yani gece ışık veren folyolar gibi sıralanabilmektedir.

Folyo kesimden faydalanılan pek çok alan bulunmak ile birlikte çeşitleri de gelişen teknolojiler dahilinde artış göstermiştir. Sizlerde daha önce bu alanda neticelendirdiğimiz faaliyetlerimizi inceleyerek fikir çeşitliliği elde edebilirsiniz.

Ucuz Folyo Kesim ve Fiyatları

Hem kurumsal hem de bireysel tüketiciler tarafından tercih edilmekte olan ucuz folyo kesimler ile sizlerde istediğiniz görüntüleri elde edebilirsiniz.

Bizler alanında uzman danışmanlar ile faaliyetlerimize devam etmekte olup, sizlerin istediği neticeleri sunabilmek adına çalışmaya devam etmekteyiz.

Folyo kesim ve vermiş olduğumuz diğer hizmetler ile alakalı bilgilere ve folyo kesim fiyatları bilgisine erişebilmek için sizlerde site içerisinde yer alan 0 212 620 11 19 ile 0 538 369 74 32 numaralarından tarafımıza ulaşabilirsiniz.