Blog

Eyüp Ucuz One Way Vision Baskı Fiyatları

Eyüp One Way Vision Dijital Baskı

Ürün ismi İngilizce olduğundan halk arasında çoğunlukla “delikli folyo” olarak adlandırılmaktadır. Reklam amaçlı baskı işlemi olan one way vision baskı PVC esaslı bir malzemeden üretildiğinden dolayı, folyo delikli bir yapıya sahiptir.

Eyüp one way vision baskı yapılacak olan yüzey beyaz renklidir. Bunun nedeni ise yapılacak olan baskılardan daha iyi sonuçlar elde etmektir. Yapışkan olan kısmın rengi ise siyahtır. Böylelikle baskı uygulanmış olan cam yüzeyin, iç kısmından dış tarafa bakıldığında herhangi bir uygulama olduğu anlaşılmamaktadır.

Hem reklam isteyen, hem de görüntü kirliliği olmasını istemeyen işletmelerin sıklıkla tercih ettikleri ideal bir folyo çeşididir. Eyüp one way vision baskı bu özelliği sayesinde sizler hem reklamınızı yapmış olacaksınız, hem de dışarıyı rahatlıkla göreceksiniz.

Çoğunlukla yapışkan olma özelliğinden dolayı vitrin camlarına ve camlı binaların dış cephelerine uygulanmaktadır. Eyüp one way vision baskı kullanım alanı cam yüzeylerdir. Kısacası, cam yüzeylere sahip aklınıza gelebilecek her alanda rahatlıkla kullanılmaktadır.

Özellikle cam ile kaplı bir binanın dış cephelerine giydirme işlemi yapılması en çok tercih edilen alandır. Bunun dışında ara camlarına eklenecek logolar, mağazaların vitrinlerindeki yazılarda da bu yöntem sıklıkla tercih edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir