Blog

Esenler Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Esenler Araç Giydirme – Araç Kaplama Merkezi

Esenler araç giydirme araç kaplama işlemi yaptırmak istiyorsanız ilk olarak getirilen aracın detaylı resimleri çekilmelidir. Daha sonra çekilen bu resimler bilgisayar ortamına getirilir ve uygun bir grafik programında işlemi müşteriye onaylatılarak yapılır.

Gelen aracın resmi çekildikten sonra renkli çıktısı hazırlanır ve detaylı ölçüleri not edilir. Yapılan işte hata olmaması ve yanlış bir ölçüm alınmaması için firmamız titizlik ile çalışmaktadır. Esenler araç kaplama araç giydirme de yapılacak olan aracın ölçüleri alındıktan sonra üretime geçilmektedir.

Üretimi ise uzman grafikerler tarafından firmamın talep etmiş olduğu reklam uygulaması doğrultusunda yapılmaktadır. Bu noktada araç kaplama yaptıracağınız firma fazlası ile önemlidir.

Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise Esenler araç giydirme araç kaplama işlemi yapılacak aracın çıtaları, kapı araları, farları, cam kenarları ve sileceklerine herhangi bir logonun ya da resmin gelmemesine dikkat etmeniz gerekir.

Esenler Araç Giydirme – Araç Kaplama Yapıldıktan Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler

Esenler araç giydirme araç kaplama işlemi PVC yapışkan folyo dediğimiz malzemenin üzerine uygulanması işlemidir. Normal folyo ile Cast folyo arasındaki fark ise Cast folyonun yapışkan ve esnek bir özelliğe sahip olmasıdır.

Yapılan işlemlerin ardından kesinlikle tazyikli su ile araç yıkanmamalıdır. Araçların tazyikli su ile yıkanması folyo kenarında kalkma ve renklerde solma meydana getirmektedir. Bir diğer nokta ise, kimyasal maddelerdir.

Araç kaplama yapıldıktan sonra aracınızı kesinlikle kimyasal maddelerle yıkamamaya dikkat etmelisiniz. Esenler araç kaplama folyo üzerindeki boyaların deformasyona uğramaması için kimyasal ürünlerden uzak durmak gerekir.

Bu şekilde hem imajınız zedelenmeyecektir hem de daha verimli bir reklam tanıtımı yapmış olacaksınız. Baskı Hizmeti firması olarak yukarıda da belirtmiş olduğumuz araç kaplamaların renkli olmaları ve açılmaları sorun olacağından kimyasal maddelerden uzak durmanızı öneririz.

Esenler Araç Giydirme – Araç Kaplama Fiyatları

Esenler araç giydirme araç kaplama fiyatları kullanılan malzemenin cinsine metrekare durumuna ve garanti süresine göre değişmektedir. Daha önce de belirtmiş olduğumuz gibi bir dijital baskı folyosu olan Cast folyonun kullanılmasını tavsiye ederiz.

Araç kaplama merkezinde fiyatlandırma yapabilmek için ilk olarak araç giydirilir sonrasında yapılacak olan tasarımlar ortaya çıkarılır ve ona uygulanacak malzemenin belirlenmesi gerekir.

Kaliteli ve garantili bir hizmet almak istiyorsanız Baskı Hizmeti firmamız ile web sitesi adresimizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizleri arayabilir ve fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir