Blog

Esenkent Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Esenkent Araç Kaplama Merkezi

Esenkent araç kaplama araç giydirme araçların üzerine yapılan reklam uygulamalarına denmektedir. Halk arasında ise araç üstü reklam veya araba giydirme olarak da bilinir. Cast folyo diye de adlandırılan yapışkanlı PVC ile yapılır.

Bu yapışkanlı PVC Cast folyonun kalınlığı ise, 0.11 – 0.13 mm aralığındadır. Cast folyonun çok ince olmasının nedeni ise, Esenkent araç kaplama araç giydirme merkezi işlemi yapılırken aracın cam kanallarının içine ve oluklara rahatça esnetilerek yapışmasını sağlamaktadır.

Gelen aracın resmi çekildikten sonra renkli çıktısı hazırlanır ve detaylı ölçüleri not edilir. Yapılan işte hata olmaması ve yanlış bir ölçüm alınmaması için firmamız titizlik ile çalışmaktadır. Esenkent araç kaplama araç giydirme de yapılacak olan aracın ölçüleri alındıktan sonra üretime geçilmektedir.

Üretimi ise uzman grafikerler tarafından firmamın talep etmiş olduğu reklam uygulaması doğrultusunda yapılmaktadır. Bu noktada araç kaplama yaptıracağınız firma fazlası ile önemlidir.

Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise Esenkent araç giydirme araç kaplama işlemi yapılacak aracın çıtaları, kapı araları, farları, cam kenarları ve sileceklerine herhangi bir logonun ya da resmin gelmemesine dikkat etmeniz gerekir.

Esenkent Araç Giydirme

Esenkent Araç Giydirme araç kaplama araçların üzerine yapılan reklam uygulamasına denir. Halk arasında ise araç üstü reklam veya araba giydirme olarak da bilinir. Araç kaplama Cast folyo olarak bilinen PVC ile kaplanır. Cast folyo ile normal folyo arasındaki fark Cast folyonun yapışkan özelliğe sahip olmasıdır.

Bu yapışkanlı PVC Cast folyonun kalınlığı 0.11 – 0.13 mm aralığındadır. Cast folyonun çok ince olmasının nedeni ise,  Esenkent Araç Giydirme araç kaplama Merkezi işlemi yapılırken aracın cam kenar kanallarının içinde ve oluklara rahatça esnetilerek yapışması içindir.

Firmaların reklam ve pazarlama alanında sıklıkla tercih ettikleri araç giydirme işlemi tek bir noktadan değil trafikte aracın gittiği her yerde birçok kitleye ulaşımının sağlanması açısından da tercih edilmektedir.

Esenkent araç giydirme için kullanılan dijital baskı Cast folyosudur. Cast folyoyu normal folyolarda ayıran en büyü özelliği ise yapışkan ve esnek yapıya sahip olmasıdır. Ayrıca kullanılan malzemenin kalitesine göre de 3 ile 5 yıl arasında kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Esenkent Araç Giydirme & Araç Kaplama Fiyatları

Esenkent araç giydirme araç kaplama fiyatları kullanılan malzeme cinsine, metrekare durumuna ve garanti süresine göre değişiklik göstermektedir. Araç kaplama merkezinde fiyatlandırma yapabilmek için ilk olarak giydirilecek olan araca yapılan tasarımın ortaya çıkarılması ve ona uygulanacak olan malzemenin belirlenmesi gereklidir.

Esenkent araç kaplama daha önce de belirttiğimiz gibi bir dijital baskı folyosu olan Cast folyonun kullanılmasıdır. Bu şartlarda metrekare üzerinden Esenkent araç kaplama araç giydirme fiyatları belirlenmektedir. Bu konu hakkında en güncel bilgileri almak için Baskı Hizmeti müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmeniz olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir