Blog

Çerkezköy Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Çerkezköy Araç Kaplama Merkezi

Çerkezköy araç kaplama araçların üzerine yapılan reklam uygulamasıdır. Halk arasında ise araç üstü reklam ya da araba giydirme olarak da bilinir. Cast folyo diye adlandırılan yapışkanlı PVC ile yapılmaktadır.

Bu yapışkanlı PVC Cast folyonun kalınlığı ise,0.11 – 0.13 mm aralığındadır. Cast folyonun çok ince olmasının nedeni ise, Çerkezköy araç kaplama merkezi işlemi yapılırken aracın cam kanallarının içine ve oluklara rahatça esnetilerek yapışmasını sağlamaktadır.

Çerkezköy araç kaplama araç giydirme işlemi yapılmadan önce, kaplanması planlanan aracın detaylı resimleri çekilmektedir. Daha sonra çekilen bu resimler bilgisayar ortamında uygun bir grafik programı ile araç giydirme ve araç kaplama işlemi sanal ortamda müşteri onayıyla üretilmeye başlar.

Araç kaplama yapımı için gelen aracın resmi çekildikten sonra renkli çıktısı hazırlanmaktadır. Renkli çıktısı hazırlanan aracın detaylı ölçüleri not edilmektedir. Bu ölçülerin milimetre olarak alınması yapılan işin hatasız olmasını sağlayacaktır.

Uzman grafikerler tarafından üretime geçen araç kaplama işlemi firmamızın talep ettiği reklam uygulamasını gerçekleştirmektedir. Çerkezköy araç kaplama merkezi bu safhada fazlası ile önemlidir.

Çerkezköy Araç Giydirme Yapıldıktan Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çerkezköy araç giydirme işlemi PVC yapışkan folyo dediğimiz malzemenin araç üzerine uygulama işlemidir. Bu işlemin ardından kesinlikle tazyikli su ile yıkanmaması gerekir.

Tazyikli su folyo kenarından kalkma meydana getireceğinden zamanla açılma yapabilir. Diğer bir husus ise kimyasal maddeler ile yıkama yapılmasından kesinlikle kaçınmalısınız.

Çerkezköy araç giydirme folyo üzerindeki boyalar da deformasyona sebep olmamak ve kısa sürede renklerinin solmaması için kimyasal ilaç uygulanmaktadır.

Bu şekilde imajınız bozulmazken reklamlarınızı ve tanıtımlarınızı hedef kitlenize daha hızlı bir şekilde ulaştırma imkanına sahip olacaksınız. Diğer taraftan yıkama yapıldığı zaman az miktarda deterjan ve fırça kullanılmasını tavsiye ederiz.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz konulardan dolayı oluşan renk solmaları ve açılmalar garanti kapsamına dahil değildir. Daha detaylı bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Çerkezköy Araç Kaplama & Araç Giydirme Fiyatları

Çerkezköy araç kaplama araç giydirme fiyatları kullanılan malzeme cinsine, metrekaresine ve garanti süresine göre değişiklik göstermektedir. Araç kaplama merkezinde fiyatlandırma yapabilmek için ilk olarak giydirilecek aracın tasarımı ortaya çıkarılmalı ve ona uygulanacak olan malzemenin belirlenmesi gereklidir.

Çerkezköy araç kaplama daha önce de belirttiğimiz gibi bir dijital baskı folyosu olan Cast folyonun kullanılmasıdır. Bu şartlarda metrekare üzerinden Çerkezköy araç kaplama araç giydirme fiyatları belirlenmektedir.

Bu konu hakkında en güncel bilgileri almak için Baskı Hizmeti müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmeniz olacaktır. Sitemizde yer alan numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir