Blog

Çengelköy Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Çengelköy Araç Giydirme – Araç Kaplama Merkezi

Çengelköy araç kaplama araç giydirme işlemi yaptırmak istiyorsanız ilk olarak getirilen aracın detaylı resimleri çekilmektedir. Daha sonra çekilen bu resimler bilgisayar ortamına getirilir ve uygun bir grafik programında işlemi müşteriye onaylatılarak yapım aşamasına geçilir.

Gelen aracın resmi çekildikten sonra renkli çıktısı hazırlanır ve detaylı ölçüleri not edilir. Yapılan işte hata olmaması ve yanlış bir ölçüm alınmaması için firmamız titizlikle çalışmaktadır. Çengelköy araç kaplama araç giydirme de yapılacak olan aracın ölçüleri alındıktan sonra üretime geçilmektedir.

Üretimi ise uzman grafikerler tarafından firmanızın talep etmiş olduğu reklam uygulaması doğrultusunda yapılmaktadır. Bu noktada araç kaplama yaptıracağınız firma fazlası ile önemlidir.

Dikkat etmeniz gereken diğer bir konu ise Çengelköy araç kaplama araç giydirme işlemi yapılacak aracın çıtaları, kapı araları, farları, cam kenarları ve sileceklerine herhangi bir logonun ya da resmin gelmemesine dikkat etmeniz gerekir.

Çengelköy Araç Giydirme Araç Kaplama

Çengelköy araç giydirme araç kaplama araçların üzerine yapılan reklam uygulamasına denir. Halk arasında ise araç üstü reklam ya da araba giydirme olarak bilinir. Araç kaplama Cast folyo olarak bilinir PVC ile kaplanır. Cast folyo ile normal folyo arasındaki fark ise Cast folyonun yapışkan özelliğe sahip olmasıdır.

Bu yapışkanı PVC Cast folyonun kalınlığı 0.11 – 0.13 mm aralığındadır. Cast folyonun ince olmasının sebebi ise, araç kaplama işlemi yapılırken aracın cam kenar kanallarının içinde ve oluklara rahatça esnetilerek yapışması içindir.

Bu işlemi Baskı Hizmeti firması olarak alanında uzman ustalarımız titizlik ve dikkat ile gerçekleştirmektedir. Çengelköy araç giydirme araç kaplama merkezi konusunda daha detaylı bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Araç giydirme araç kaplama işlemi yapılmadan önce girmesi planlanan aracın detaylı resimlerini çekmekteyiz. Ardından çekmiş olduğumuz resimler bilgisayar ortamına getirilir ve uygun bir grafik tasarım programında Çengelköy araç giydirme ve araç kaplama işlemi sanal ortamda uygulanır ve müşteriye onaylatılır.

Çengelköy araç giydirme araç kaplama merkezi işlemi çok önemlidir. Bu hususta dikkat edilmesi gereken diğer bir konu ise araç giydirme araç kaplama işlemi yapılacak aracın kaplama yapılmayan alanlarına herhangi bir logonun, yazının ya da resmin gelmemesine dikkat edilmelidir.

Çengelköy Araç Kaplama Araç Giydirme Fiyatları

Çengelköy araç giydirme araç kaplama fiyatları sektörden sektöre değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar özellikle kullanılan malzemenin cinsi ile birlikte kaplama ve giydirmenin kalitesi ile belirlenmektedir.

Aracınızın uzun ömürlü bir reklam kampanyası devam ettirmesi için alanında uzman olan Baskı Hizmeti firması personelleri tarafından yardım almanız sizlerin daha uzun ömürlü bir reklam hizmeti sağlayacağınız anlamına gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir