Blog

Çengelköy Dekoratif Kumlama ve Buzlu Cam Folyosu

Çengelköy Dekoratif Kumlama

Çengelköy dekoratif kumlama yapan firma arayışı içinde misiniz? Estetik bir işlem olan dekoratif kumlama uzman bir firma tarafından yapılması gerekli olan bir işlemdir. Bu nedenle de her bütçeye uygun olarak tasarlanmaktadır.

Çengelköy dekoratif kumlama ile sizlerde ofislerinizi baştan yaratabilirsiniz. Şık bir görüntüye sahip olmak için cam bölmelerin çok olduğu ofislerde kişisel alanlar yaratmak ve düz cam görüntüsünden kurtulmak için tercih edilen bir folyo baskı ürünüdür.

Su bazlı ve yapışkanlı yapısı sayesinde istenildiğinde eski camlara dönüş oldukça kolay olmaktadır. Dekoratif cam kumlama yapılan camın arka yüzeyindeki nesneleri bulanık gösteren bir özelliğe sahiptir.

Bu şekilde gizlilik sorunu da ortadan kalmış olacaktır. Evlerde ve iş yerlerinde sıklıkla kullanılan dekoratif cam kumlama şık işlemlerden biridir. Cam kumlama çoğunlukla camları düz görüntüsünden kurtarmak için tercih edilir. Uygun fiyat seçeneklerinden dolayı dekorasyon amaçlı da sıklıkla tercih edilir.

Çengelköy Buzlu Cam Folyosu Filmi

Çengelköy buzlu cam folyosu filmi uygulanan alanlarda estetik bir görüntü oluşmaktadır. Estetik görüntüsünün yanı sıra huzurlu bir çalışma ortamı sunmaktadır. Kaliteden ve şıklıktan asla ödün vermeyen işletmelerin en büyük tercihi buzlu cam folyosu canlı renkleri ve desenleri ile de göz doldurmaktadır.

Çengelköy buzlu cam filmi günümüzde sık kullanılan ürünlerden biridir. Buzlu cam filmi günümüzde sıklıkla kullanılan bir folyo baskı ürünüdür. Tecrübe isteyen bir işlem olduğundan dolayı da profesyonel ellerde titizlikle yapılmaktadır.

Firmanızın logosunu ve imzasını da cam folyosu filmi işleminde kullanarak kişisel tasarımınızı oluşturabilirsiniz. İstinye buzlu cam folyosu kullanım alanları ise;

  • Koridor
  • Vitrin
  • Ofis camları
  • Mağazalar
  • Ev ve binalar
  • Toplantı salonları

Ve daha birçok alanda sıklıkla kullanılan bir folyo baskı çeşididir. Görsel efektler eklenerek muhteşem bir görüntü sergilenebilir. Yapışkanlı bir ürün olduğu için daha sonra camlar eski haline kolaylıkla getirilebilir.

Çengelköy Dekoratif Kumlama Fiyatları

Çengelköy dekoratif kumlama fiyatları sektörden sektöre değişiklik gösterdiğinden net bir tutar belirtmek doğru olmayacaktır. Baskı hizmeti firmamız ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çengelköy dekoratif kumlama fiyatları sizlere uygun olarak sunulmaktadır. İstinye dekoratif kumlama hizmeti ile sizlerde artık ofislerinizi ve özel alanlarınızı şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir