Blog

Çemberlitaş Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Çemberlitaş Araç Kaplama Merkezi

Çemberlitaş araç kaplama işlemi araçların üzerine uygulanan reklam çalışmaları olarak bilinmektedir. Araç giydirme halk arasında da araç üstü reklam kaplama olarak bilinir. Bir reklam ürünü olan araç giydirme işlemleri reklam ve dijital baskı alanında tecrübeli firmalara verilmesini tavsiye ederiz.

Reklam alanları ise, radyo, televizyon, gazete, dergi, billboard gibi çeşitli alanlardır. Radyo ve televizyon çalışmaları hem zaman açısından hem de firma bütçenizi zorlayacağından firmamız ile iletişme geçerek daha uygun kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Çemberlitaş araç kaplama birçok reklam ürünleri içerisinde en etkili olanıdır. Araç kaplama reklam hizmetini kullanabilmek için bir aracınızın olmasına gerek yoktur. İster şahsi aracınız olsun ister firmanıza ait bir araç olsun önemli olan sürekli seyir halinde olmasıdır.

Çemberlitaş araç kaplama için bir defaya mahsus ödeme yaparak 7 yıla kadar araç kaplama folyosunun kullanabilirsiniz. Araç kaplama örneklerimiz için sitemizde yer alan görsellerimize göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Çemberlitaş Araç Giydirme

Çemberlitaş araç giydirme komple araç giydirme, aracın sadece kapısının kaplanması, tavan kısmının kaplanması veya herhangi bir noktaya kısmi olarak yapılan bir kaplama olarak düşünebilirsiniz.

Firmaların reklam ve pazarlama alanında sıklıkla tercih ettikleri araç giydirme işlemi tek bir noktadan değil trafikte aracın gittiği her yerde birçok kitleye ulaşımının sağlanması açısından da tercih edilmektedir.

Çemberlitaş araç giydirme işlemi içim kullanılan dijital baskı Cast folyosudur. Cast folyoyu normal folyolardan ayıran en büyük özelliği ise yapışkan ve esnek yapıya sahip olmasıdır. Ayrıca kullanılan malzemenin kalitesine göre 6 ile 5 yıl arasında kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Çemberlitaş Araç Kaplama & Araç Giydirme Fiyatları

Çemberlitaş araç kaplama araç giydirme fiyatları kullanılan malzemenin cinsine, aracın metrekaresine ve özelliğine göre değişiklik göstermektedir.

Baskı Hizmeti firması olarak bu alanda uzun yıllardır varlığımızı korumaktayız. Kalitesini koruyan bir firma olarak istediğiniz özellikleri ve hizmeti sizlere sunmaktayız. Daha detaylı bilgi için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir