Blog

Çağlayan Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Çağlayan Araç Kaplama Merkezi

Çağlayan Araç Giydirme araç kaplama araçların üzerine yapılan reklam uygulamasına denmektedir. Halk arasında ise araç üstü reklam veya araba giydirme olarak da kullanılır. Cast folyo diye de isimlendirilen yapışkanlı PVC ile yapılır.

Bu yapışkanlı PVC Cast folyonun kalınlığı 0.11 – 0.13 mm aralığındadır. Cast folyonun çok ince olmasının sebebi ise, Çağlayan Araç Giydirme araç kaplama Merkezi işlemi yapılırken aracın cam kanallarının içine ve oluklara rahatça esneterek yapışması içindir.

Araç Giydirme araç kaplama işlemi yapmak istiyorsanız ilk olarak getirilen aracın detaylı resimleri çekilmelidir. Daha sonra çekilen Bu resimler bilgisayar ortamına getirilir ve uygun bir grafik programında Çağlayan araç kaplama ve Araç Giydirme işlemi ile müşteriye onaylatılır.

Gelen aracın resmi çekildikten sonra renkli çıktısı hazırlanır ve detaylı ölçüleri not edilir. Yapılan işte hata olmaması ve yanlış bir ölçünün bütün aracın yanlış yapılmasına sebep vermemesi için ölçülerin milimetre olarak alınması gerekir.

Üstelik bir defaya mahsus vereceğiniz bir ücret karşılığında aracınızın üzerindeki reklamı 3 ile 5 yıl arasında kullanabilirsiniz. Daha sonra renklerinde solma meydana geleceğinden ve görselin silinmesinden dolayı aracın imajı zarar görebilir.

Çağlayan Araç Giydirme

Çağlayan Araç Giydirme kaplama işlemi PVC yapışkan folyo dediğimiz malzemenin araç üzerine uygulama işlemidir. Normal folyo ile Cast folyo arasındaki fark ise Cast folyonun yapışkan ve esnek olma özelliğidir. Yapılan bu işlemin ardından kesinlikle tazyikli su ile yıkanmamalıdır.

Araçların tazyikli su ile yıkanması folyo kenarında kalkma ve renklerde solma meydana getirecektir. Diğer önemli husus ise kimyasal maddelerdir. Araç kaplama yapıldıktan sonra aracınızı kesinlikle kimyasal maddeler ve yıkamamaya özen göstermelisiniz.

Firmaların reklam ve pazarlama alanında sıklıkla tercih ettikleri Çağlayan araç giydirme işlemi tek bir noktadan değil trafikte aracın gittiği her yerde birçok kitleye ulaşımının sağlanması açısından da tercih edilmektedir.

Çağlayan araç giydirme için kullanılan dijital baskı Cast folyosudur. Cast folyoyu normal folyolarda ayıran en büyü özelliği ise yapışkan ve esnek yapıya sahip olmasıdır. Artıca kullanılan malzemenin kalitesine göre de 3 ile 5 yıl arasında kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Araç giydirme için birkaç araç almanıza gerek kalmayacaktır. Kişisel ya da firmanıza ait olan bir aracın olması sizin için yeterli olacaktır. Böylelikle trafikte sürekli seyir halinde olan aracınız sizin reklamınızı daha fazla kişiye duyuracaktır.

Çağlayan araç kaplama alanlarında sayfamızın üst alanında yer alan görsellerimize atarak fikir sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için baskı hizmeti web sitemizin ana sayfasında yer alan iletişim kanallarımızdan uzman arkadaşlarımızla görüşerek merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevabını alabilirsiniz.

Çağlayan Araç Kaplama – Araç Giydirme Fiyatları

Çağlayan araç giydirme araç kaplama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizleri arayarak fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Baskı Hizmeti firması olarak bu alanda uzun yıllar hizmet vermiş olduğumuz ve kalitesini koruyan bir firma olduğumuz için araç kaplama özellikleri ve hizmetleri siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve güvenilir bir şekilde sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir