Blog

Büyükçekmece Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Büyükçekmece Araç Giydirme – Araç Kaplama Merkezi

Büyükçekmece Araç Giydirme araç kaplama araçların üzerine yapılan reklam uygulamasına denmektedir. Halk arasında ise araç üstü reklam veya araba giydirme olarak da kullanılır. Cast folyo diye de isimlendirilen yapışkanlı PVC ile yapılır.

Bu yapışkanlı PVC Cast folyonun kalınlığı 0.11 – 0.13 mm aralığındadır. Cast folyonun çok ince olmasının sebebi ise, Büyükçekmece Araç Giydirme araç kaplama merkezi işlemi yapılırken aracın cam kanallarının içine ve oluklara rahatça esneterek yapışması içindir.

Bu işlem ise sadece profesyonel Ustalar tarafından yapılmalıdır. Büyükçekmece Araç giydirme ve araç kaplama merkezi konusunda daha detaylı bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Büyükçekmece Araç Giydirme araç kaplama işlemi yapılmadan önce, giydirilmesi planlanan aracın detaylı resimleri çekmektedir. Daha sonra çekilen Bu resimler bilgisayar ortamına getirilir ve uygun bir grafik programında araç giydirme ve araç kaplama merkezi işlemi (sanal ortamda) ile müşteriye onaylatılır.

Araç kaplama için gelen aracın resmi çekildikten sonra renkli çıktısı hazırlanır. Renkli çıktısı hazırlanan aracın detaylı ölçüleri not edilir. Bu ölçülerin milimetre olarak alınması yapılan işte hata olmamasını ve yanlış bir ölçünün bütün araç baskısının yanlış yapılmasına sebebiyet vermemesini önlemek içindir.

Araç kaplamada yapılacak olan aracın ölçüleri alındıktan sonra sıra üretime gelmektedir uzman grafikler firmanın talep etmiş olduğu reklam uygulamasını yaparlar. Büyükçekmece Araç Giydirme Merkezi bu safhada çok önemlidir.

Bu noktada dikkat edilmesi gereken diğer bir konu ise Büyükçekmece araç giydirme araç kaplama merkezi işlemi yapılacak aracın kapı aralarına, çıtaları, farlara, kapı kollarına, filtreleri, cam kenarlarına, anahtar deliğine ve arka silecek diplerine herhangi bir yazının logonun ya da resmin gelmemesine dikkat edilmesi gerekmektedir.

Gerekli olan bütün işlemler yapıldıktan sonra araç giydirme için gerekli ölçülendirme dijital baskı makinesine gönderilmektedir.

Büyükçekmece Araç Kaplama Yapıldıktan Sonra Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Büyükçekmece Araç Giydirme kaplama işlemi PVC yapışkan folyo dediğiniz malzemenin araç üzerine uygulama işlemidir doğal olarak bir yapışma işlemidir. Bu işlem yapıldıktan sonra kesinlikle tazyikli su ile yıkanmamalıdır.

Tazyikli su folyo kenarından kalkma meydana getireceği için zamanla açılma yapabilir. Diğer bir husus ise kimyasal maddeler ile yıkama yapılmasından mutlaka kaçınmalısınız. Araç kaplama folyo üzerindeki boyalar da deformasyona sebep olmamak ve kısa sürede renklerinin solmaması için kimyasal dijital baskı uygulanmamalıdır.

Böylelikle imajınız kesinlikle bozulmayacaktır. Yıkama esnasında ise az miktarda Deterjan ve fırça kullanılmasını tavsiye etmekteyiz. Yukarıda belirtmiş olduğumuz hususlardan dolayı oluşan renkli olmaları ve açılmalar garanti kapsamına kesinlikle dahil değildir.

Büyükçekmece Araç Kaplama – Araç Giydirme Fiyatları

Büyükçekmece Araç Giydirme araç kaplama fiyatları kullanılan malzeme cinsi ne, metrekare durumuna ve garanti süresine göre değişmektedir. Araç kaplama merkezinde fiyatlandırma yapabilmek için öncelikle araç giydirilecek araca yapılacak olan Tasarımın ortaya çıkarılması ve ona uygulanacak malzemenin belirlenmesi gerekmektedir.

Büyükçekmece araç kaplama daha önce de belirttiğimiz gibi bir dijital baskı folyosu olarak Cast folyo kullanılmasını tavsiye etmekteyiz. Bu şartlarda metrekare üzerinden Büyükçekmece Araç Giydirme araç kaplama fiyatı verilmektedir. Bu konuda en güncel bilgileri almak için Baskı Hizmeti müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir