Blog

Bebek Ucuz Araç Giydirme ve Kaplama

Bebek Araç Kaplama Merkezi

Bebek araç kaplama işlemi araçların üzerine uygulanan reklam çalışmaları olarak bilinmektedir. Araç giydirme halk arasında ise araç üstü reklam kaplama olarak da bilinmektedir. Bir reklam ürünü olan araç giydirme işlemleri reklam ve dijital baskı alanında tecrübeli firmalara verilmesini tavsiye ederiz.

Reklam alanları radyo, gazete, dergi, billboard gibi çeşitli alanlardır. Radyo ve televizyon çalışmaları hem zaman açısından hem de firma bütçenizi zorlayacağından firmamız ile iletişime geçerek daha uygun ve kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Bebek araç kaplama birçok reklam ürünleri içerisinde en etkili olanıdır. Araç kaplama reklam hizmetini kullanabilmek için bir aracınızın olmasına gerek dahi yoktur. İster şahsi aracınız olsun ister firmanıza ait bir araç olsun önemli olan sürekli seyir halinde olmasıdır.

Bebek araç kaplama için bir defaya mahsus ödeme yaparak 7 yıla kadar araç kaplama folyosunu kullanabilirsiniz. Araç kaplama örneklerimiz için sitemizin üst alanında yer alan görsellerimize göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Bebek Araç Kaplama

Bebek araç giydirme komple araç giydirme, aracın sadece kapısının kaplanması, tavan kısmının kaplanması ya da herhangi bir noktaya kısmi olarak yapılan bir kaplama olarak düşünülebilir.

Firmaların reklam ve pazarlama alanında sıklıkla tercih ettikleri araç giydirme işlemi tek bir noktadan değil trafikte aracın gittiği her yerde birçok kitleye ulaşımının sağlanması açısından da tercih edilmektedir.

Bebek araç giydirme için kullanılan dijital baskı Cast folyosudur. Cast folyoyu normal folyolarda ayıran en büyü özelliği ise yapışkan ve esnek yapıya sahip olmasıdır. Ayrıca kullanılan malzemenin kalitesine göre de 3 ile 5 yıl arasında kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Bebek Araç Kaplama & Araç Giydirme Fiyatları

Bebek araç kaplama araç giydirme fiyatları kullanılan malzemenin cinsine, aracın metrekaresine ve özelliğine göre değişiklik göstermektedir.

Baskı Hizmeti firması olarak bu alanda uzun yıllardır varlığımızı korumaktayız. Kalitesini koruyan bir firma olarak istediğiniz özellikleri ve hizmeti sizlere sunmaktayız. Daha detaylı bilgi için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir