Blog

Bağcılar Ucuz One Way Vision Baskı Fiyatları

Bağcılar One Way Vision Dijital Baskı

Ürünün ismi İngilizce olduğundan dolayı halk arasında “delikli folyo” olarak adlandırılmaktadır. Reklam amaçlı baskı işlemi one way vision baskı PVC esaslı bir malzemeden üretilmektedir. Bu nedenle de delikli bir yapıya sahiptir.

Bağcılar one way vision baskı yapılacak olan yüzeyi ise beyaz renktedir. Bunun nedeni de yapılacak olan baskılardan daha iyi sonuçların elde edilmesidir. Yapışkan olan kısmın rengi ise siyahtır. Siyah olan yapışkan kısım sayesinde cam yüzeyin, iç kısmından dış tarafa bakıldığında herhangi bir uygulama yapıldığı anlaşılmamasıdır.

Görüntü kirliliği olmasını istemeyen ve reklamlarını kaliteli bir şekilde yapan firmaların tercih ettikleri bir folyo çeşididir. Bağcılar one way vision baskı bu özelliği sayesinde işletmeler reklamlarını yaparken aynı zamanda dışarıyı da rahatlıkla göreceklerdir.

Genellikle yapışkan olma özelliğine sahip olduğundan vitrin camlarına ve camlı binaların dış cephelerine kolaylıkla uygulanmaktadır. Bağcılar one way vision baskı kullanım alanı cam yüzeylerdir. Kısacası cam yüzeylere sahip aklınıza gelebilecek her alanda rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Cam ile kaplı bir binanın dış cephelerine giydirme işlemi yapılması en çok tercih edilen alandır. Bunun dışında ara camlarına eklenecek logolar, mağazaların vitrinlerindeki yazılarda da bu yöntem sıklıkla kullanılmaktadır.

Bağcılar One Way Vision Baskı Avantajları

Bağcılar one way vision baskı işleminde en büyük avantaj cam yüzeylerde uygulanması ve bu sayede içeriden dışarının görünmesi ama dışarıdan içerinin görünmemesini sağlamasıdır. 0.15 ile 0.20 mm kalınlığındaki malzemesi sayesinde uzman bir ekip tarafından montajının yapılması sizin için daha da tatmin edici bir sonuç elde etmenizi sağlayacaktır.

Görsel açıdan daha iyi sonuç vermesi için kullanılan malzemenin yapışkan kısmının kuvvetli deliklerinin çaplarının ise küçük olması gerekir. İnce olduğu kadar dayanıklı bir malzemeden üretilen one way vision baskı formunu korumak konusunda da oldukça başarılıdır.

Bağcılar one way vision baskı genellikle cam binalarda uygulanmaktadır. Ancak son zamanlarda neredeyse cam yüzeylere sahip olan bütün alanlarda kullanılmaya başlamıştır. PVC üzerine yapılan dijital baskı sayesinde cam binaların iç kısımları görünmezken reklamlarınızı da yapmış olacaksınız.

Baskı Hizmeti firması olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Dilediğiniz bir yazı, fotoğraf ya da logo yüksek kalitede basılarak kaplama işlemleri yapılmaktadır. Sadece binalar değil aynı zamanda araçlarda da bu yöntemi kullanmaktayız.

Bağcılar One Way Vision Baskı Fiyatları

Yukarıda da belirttiğimiz gibi reklamcılık sektöründe en çok tercih edilen alan baskı işlemi olmuştur. Hayatın her alanında kullanılan bir teknik olan baskı geleneksel yöntemlerden çıkarak dijital alana kaymıştır.

Bu nedenle dijital baskı makineleri kullanılarak daha kaliteli işler çıkaran firmamız Bağcılar one way vision baskı fiyatları hakkında da sizlere yardımcı olmaktadır. En kaliteli hizmeti en uygun fiyat seçenekleri ile almak istiyorsanız sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir