Blog

Avcılar Ucuz Araç Giydirme ve Kaplama

Avcılar Araç Giydirme – Araç Kaplama Merkezi

Avcılar Araç Kaplama tanıtım aracı olarak önemli bir yer oluşturmaktadır. Araçlar sürekli hareket halinde olduğundan daha fazla kitleye reklamın ulaşmasını sağlayacaktır. Araç kaplama bu iş için özel olarak üretilmiş Cast folyo ürünlerle yapılmaktadır.

Bu ürünün özelliği araç giydirmede aracın kanal kıvrım dönüş kısımları gibi noktalarda aracın şeklini kolay olmasıdır. Avcılar araç kaplamada kullanılan Cast folyo ürün aracın orijinal boyasına ve zemin kısmına söküm esnasında zarar vermez.

Araç Giydirme de kullanılan Cast folyo daha çok aracın boyasını güneşin UV ışınlarından ve dış etkenlerden oluşabilecek küçük çiziklerden korumak için gereklidir. Araba kaplamalarında Cast folyo söküldüğünde alt zeminde yapışkan veya benzeri izler bırakmaktadır.

Üstelik bir defaya mahsus vereceğiniz bir ücret karşılığında aracınızın üzerindeki reklamı 3 ile 5 yıl arasında kullanabilirsiniz. Daha sonra renklerinde solma meydana geleceğinden ve görselin silinmesinden dolayı aracın imajı zarar görebilir.

Avcılar Araç Kaplama

Avcılar araç giydirme işlemlerinin reklam ve dijital baskı alanında tecrübeli olan firmalara verilmesi gerekmektedir. Reklamcılık sektöründe çok fazla reklam yapacağınız alanlar ise; televizyon, radyo, gazete, dergi, tabela, billboard gibi alanlara sahiptir. Yalnız radyo ve televizyon reklamları zaman kaybı yaşatırken aynı anda da bütçeniz açısından da sileri zorlayacaktır.

Baskı Hizmeti firması olarak fiyat politikamız ve reklamların hedef kitleye ulaşması açısından en önemli reklam ürünlerinin Araç Giydirme olduğunu düşünmekteyiz. Üstelik araç giydirme için birkaç araç almanıza da gerek yok. Kişisel ya da firmanıza ait olan bir aracın olması da yeterli olacaktır.

Bu şekilde trafikte sürekli gezen bir reklam aracınız olacağından araç giydirme için ayıracağınız bütçe diğer reklam kanallarına göre daha uygun ve hesaplı olacaktır. Avcılar araç kaplama alanlarında sayfamızın üst alanında yer alan görsellerimize göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Bu nedenle araç giydirme ( araç üstü giydirme) reklamı fazlası ile önem taşımaktadır. Araç reklamı yaptıran firma sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bu da araç giydirmenin ne kadar başarılı bir reklam seçeneği olduğunun en büyük kanıtı olmuştur.

Avcılar Araç Giydirme – Araç Kaplama Fiyatları

Avcılar araç giydirme araç kaplama fiyatları kullanılan malzeme kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Özellikle son zamanlarda sıklıkla tercih edilen en önemli reklam ürünlerinden biri olmayı başarmıştır.

Araç Giydirme araç kaplama fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için baskı hizmeti sitemizde yer alan iletişim kanallarımız aracılığı ile uzmanlarımıza ulaşarak fiyat talebinde bulunabilir ve hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir