Blog

Altınşehir Araç Giydirme & Araç Kaplama

Altınşehir Araç Giydirme

Altınşehir araç giydirme ve araç kaplama işlemleri araçların üzerine uygulanan reklamlara denilmektedir. Reklamcılık konusunda gelişen teknolojiler baz alınarak farklı alanlar yaratılmıştır. Sizlerde aynı sektörde faaliyette bulunduğunuz firmaların önüne geçerek hedeflerinize daha hızlı erişmek istiyor iseniz en çok rağbet gören reklam çeşitlerinden biri olan Altınşehir araç giydirme hizmetini edinebilirsiniz.

Hem ekonomik hem de uzun ömürlü olan araç giydirme işlemi kimi zaman camlara uygulanan kimi zaman kapılara uygulanan bir hizmet olmaktadır. Altınşehir araç giydirme işleminden önce yapılması gereken bir takım işlemler vardır. Bunlardan ilki aracın detaylı bir şekilde fotoğraflarının çekilmesidir.

Yani çektiğiniz görselleri bilgisayar ortamında çıkarttırılarak reklamlarınızın tam ölçülü bir şekilde uygulanabilmesine imkan tanıyabilirsiniz. Sizlerde daha kaliteli bir hizmet almak isterseniz alanında uzun süredir faaliyette bulunan bir firma olan Baskı Hizmetinin deneyimli ekibinden destek alabilirsiniz.

Altınşehir Araç Kaplama

Araç üstü reklam olarak adlandırılan bir diğer hizmet ise Altınşehir araç kaplamadır. Bu araç kaplama işlemleri ise aracın kaportasının folyo ile kaplanmasına denilmektedir.

Sizlerde alanında uzman kişilerden araç üstü reklamcılık; araç kaplama ya da araç giydirme hizmeti almak ister iseniz sitemizde yer alan ve neticelendirdiğimiz projeleri gözden geçirerek yeni fikirler edinebilirsiniz. Araç kaplama hizmeti de aynı araç giydirme de olduğu gibi görsellerinin alınması ile başlanır.

Alınan görsellerin ardından bu görseller bilgisayar çıktısı şeklinde alınır ve işlemlere başlanır. Bu çıktı üzerine aracın tüm ölçüleri detaylı bir şekilde not edilir ve bu ölçülerin milimetrik olarak not edilmesi sizlerin hatalarını sıfıra indirir.

Bu sayede daha müşterilerinize daha kaliteli bir hizmet sunmayı da ihmal etmemiş olursunuz. Sizlerde alanında uzman kişilerden bu hizmeti almak isterseniz iletişim bilgilerimizden tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Altınşehir Araç Giydirme & Araç Kaplama Fiyatları

Araç üstü reklamcılık yani araç kaplama ve araç giydirme işlemleri sektörden sektöre ve hatta firmadan firmaya dahi değişkenlik teşkil etmektedir. Yaşanan bu değişkenlikler de net bir fiyat biçilmesi pek uygun olmamaktadır. Sizlerde alanında uzman kişilerden Altınşehir araç giydirme & araç kaplama fiyatları hakkında net bir fiyat bilgisi isterseniz tarafımıza ulaşarak bu bilgiyi temin edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir