Mesh Baskı

Mesh Baskı

Detay

Mesh Baskı

Mesh Baskı

Detay

Mesh Baskı

Mesh Baskı

Detay

Mesh Baskı

Mesh Baskı

Detay

Mesh Baskı

Mesh Baskı

Detay

Mesh Baskı

Mesh Baskı

Detay

Mesh Baskı

Mesh Baskı

Detay

Mesh Baskı

Mesh Baskı

Detay

Mesh Baskı

Mesh Baskı

Detay

Adalar Mesh Baskı

Reklamcılık sektöründe en sık kullanılan yöntemlerden bir tanesi de mesh baskı yöntemidir. Genel olarak vinil baskı ile one way vision baskı tekniklerine benziyor olsa da onlardan ayıran bir kaç önemli özellikleri bulunmaktadır.

Dökme ve lamine olarak iki farklı uygulaması olan Adalar mesh baskı üzerinde deliklerin olduğu branda üzerine baskı yapılması ile gerçekleşmektedir.

Özellikle dijital baskılarda gayet başarılı sonuçlar vermekte olan Adalar mesh baskıda brandanın üzerinde ki delikler rüzgara karşı daha kuvvetli durmasını sağlayabilmek için vardır.

Açık alanlarda, geniş ebatlarda yapılan reklam afişlerinde rüzgar faktörünün göz önünde bulundurulması reklamınızı gerçekleştiren afişlerin daha sağlam durmasını sağlamaktadır. Rüzgar delikler sayesinde daha rahat geçecek ve reklamı devirme gibi bir sorunu da olmayacaktır.

Adalar Mesh Baskı Nedir?

Bahsettiğimiz üzere delikli brandalara uygulanmakta olan ve hayli talep gören bu baskı ile sizlerde dış cephelerinizi kaplatabilirsiniz. Adalar mesh baskı ile binalarınızı komple kapattırabilirsiniz. Rüzgara karşı geçirgenlik özelliği olduğundan dolayı binaya zarar verme riski de olmamaktadır.

Geniş camları olan mekanlarda reklamı daha iyi taşıyabilmek için mesh baskı hizmeti alınmaktadır. Sizlerde bu baskı türü ile alakalı daha detaylı bilgi almak isterseniz tarafımız ile iletişime geçebilir ve Adalar mesh baskı firması olarak bizlerin daha önceden bu alanda yapmış olduğu hizmetin kalitesini kendiniz fark edebilirsiniz.

 

 

Adalar Ucuz Mesh Baskı Fiyatları

Sektörden sektöre değişkenlik göstermekte olan talepler doğrultusunda ortaya çıkarılan bir maliyet vardır. Bu bahsettiğimiz gibi verilen ölçülere ve kullanılması istenen yazılara göre değişkenlik göstereceğinden verilecek olan fiyatta netlik sağlanamamaktadır.

Sizler hizmetlerimiz ile alakalı daha detaylı bilgi ve Adalar ucuz mesh baskı fiyatları konusunda daha net bir sonuç istiyor iseniz sitemizde bulunan iletişim bilgilerimizden tarafımız ile iletişime geçebilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Adalar Mesh Baskı Merkezi

UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Adalar Mesh baskı hizmetinde en uygun fiyatlarda baskısı, tasarımı ve montaji firmamız tarafından siz müşterilerimize sunmaktayız. Bu sayede sizlerle uzun süreli çalışma imkanıda kazanmış oluyoruz.

Adalar Mesh Baskı Merkezi

HIZLI VE KALİTELİ HİZMET

Firmamız olarak bilgili ve sektöründe deneyimli elemanlarımız ile hızlı ve daha güvenilir hizmet vermekteyiz. Taleplerinizi deneyimli ekip arkadaşlarımızla ve ileri teknoloji cihazlarla en doğru şekilde gideriyoruz.

Adalar Mesh Baskı Merkezi

BASKI VE SİPARİŞ

Sabah 10.00’dan önce gönderilen çalışmalar aynı gün kargo yapılır. Dosyalarınızı PDF veya CDR formatında gönderimi alınır. Tasarımda tarafınızdan kaynaklı harf, karakter, convert vs hatalardan firmamız sorumlu değildir. Fiyatlarımıza KDV dahil Değildir.