Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Adalar Dijital Baskı

Dijital baskı, baskının bilgisayar destekli ortamlarda yapılması anlamına gelmektedir. Biraz daha açıklayıcı olmak gerekir ise son zamanlarda teknolojinin gelişmesi ile birlikte sektörde de gelişmeler yaşanmıştır. Dijital ortamların birden çok sağlayıcı desteği ile bez ve kumaş ya da naylon gibi yüzeylere yazılması işlemine denilmektedir. Günümüzde özellikle tekstil firmaları ile kumaş firmaları dijital baskı kullanmaktadır. Sizlerde Adalar dijital baskı ile birlikte istediğiniz ölçülerde baskıları gerçekleştirebilirsiniz. Kumaşlara hayallerinizin daha özenli işlenmesini istiyor iseniz sizlerde Adalar dijital baskı’yı tercih edebilirsiniz.

Adalar Dijital Baskı Nedir?

Bilgisayar destekli yapılan baskılara dijital baskı adın verildiğini söylemiştik. Dijital baskılar birden çok alanda kullanılmaktadır. Dijital baskıların asıl amacı tanıtım ve duyurulardır. Bu tanıtım ve duyurular pano ile cephe ve cam kaplamalarda, tabela ve afişlerde aynı zamanda iç ve dış mekanlarda yoğun olarak kullanılmaktadır. Sizlerde olumsuz hava şartlarına karşı dayanıklı bir hizmet almak istiyor iseniz Adalar dijital baskı nedir sorusunu cevabı ile birlikte bu hizmeti almak için tarafımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Tanıtım ve duyuru olarak kullanılan dijital baskı vinil baskıdır. Kullanımı ve montajı konusunda zorlamadığı için yoğunluk ile tercih edilmektedir. Araçların üzerine uygulana baskılama ise araç kaplamadır. Camların markalar ile donatılması sırasında ise imdadınıza yetişen one way vision baskı olmaktadır

 

Adalar Dijital Baskı Fiyatları

Sizlerde reklam alanlarında yoğunluk ile kullanılan bu hizmeti edinmek isterseniz derhal tarafımız ile iletişime geçerek Adalar dijital baskı fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Fiyatlar ise sabit olmayıp değişkenlik göstermektedir. Zira sektörden sektöre ihtiyaçlar değişmektedir ve bu ihtiyaca yönelik baskılamanın ölçüleri ya da maliyeti de değişebilmektedir. Bu neden ile sizler istediğiniz özelliklerin ve logo ile renklerin ne olduğu konusunda daha net bilgi sunabilir iseniz fiyat konusu da belirginlik kazanacaktır. Detaylı bilgilere erişebilmek için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.

Adalar Dijital Baskı Merkezi

UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Adalar Dijital baskı hizmetinde en uygun fiyatlarda baskısı, tasarımı ve montaji firmamız tarafından siz müşterilerimize sunmaktayız. Bu sayede sizlerle uzun süreli çalışma imkanı da kazanmış oluyoruz.

Adalar Dijital Baskı Merkezi

HIZLI VE KALİTELİ HİZMET

Firmamız olarak bilgili ve sektöründe deneyimli elemanlarımız ile hızlı ve daha güvenilir hizmet vermekteyiz. Taleplerinizi deneyimli ekip arkadaşlarımızla ve ileri teknoloji cihazlarla en doğru şekilde gideriyoruz.

Adalar Dijital Baskı Merkezi

BASKI VE SİPARİŞ

Sabah 10.00’dan önce gönderilen çalışmalar aynı gün kargo yapılır. Dosyalarınızı PDF veya CDR formatında gönderimi alınır. Tasarımda tarafınızdan kaynaklı harf, karakter, convert vs hatalardan firmamız sorumlu değildir. Fiyatlarımıza KDV dahil Değildir.