Araç Giydirme Kaplama

Araç Giydirme Kaplama

Detay

Araç Giydirme Kaplama

Araç Giydirme Kaplama

Detay

Araç Giydirme Kaplama

Araç Giydirme Kaplama

Detay

Araç Giydirme Kaplama

Araç Giydirme Kaplama

Detay

Araç Giydirme Kaplama

Araç Giydirme Kaplama

Detay

Araç Giydirme Kaplama

Araç Giydirme Kaplama

Detay

Araç Giydirme Kaplama

Araç Giydirme Kaplama

Detay

Araç Giydirme Kaplama

Araç Giydirme Kaplama

Detay

Araç Giydirme Kaplama

Araç Giydirme Kaplama

Detay

Adalar Araç Giydirme

Adalar Araç Giydirme araç üzerinde uygulanan reklam çalışmaları reklam sektöründe Araç giydirme ya da bir diğer ismi ile araç kaplama olarak bilinmektedir aracın Üzerine uygulanan reklam çalışmasına halk arasında ise araç üstü reklam kaplama denilir.
Araç Giydirme oldukça detaylı bir reklam türüdür.
Baskı hizmeti olarak uzun yıllardır Araç Giydirme alanında iyi bir tecrübeye sahibiz. Reklam alanında çok fazla sayıda reklam yapabileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Televizyon, radyo, gazete. dergi tabela, billboard vs bu çeşitliliği daha fazla örnek eklenebilir. Televizyon ve Radyo reklamları hem zaman açısından hem de fiyat açısından birçok firmayı zorlamaktadır.

Baskı hizmeti olarak fiyat politikası ve Reklamın hedefe ulaşması açısından en önemli reklam ürününün Araç Giydirme olduğunu düşünmekteyiz. Araç üstü reklam işlemi için birkaç araç almanıza gerek yok çünkü firmanızı muhakkak zaten bir aracı vardır. Bu araç ister şahsi aracınız olsun isterseniz firmanıza kayıtlı bir araç olsun her daim trafikte olduğundan dolayı sürekli gezen bir reklam aracınız olacaktır.

Araç Giydirme için ayıracağınız bütçe diğer reklam kurumlarına verdiğiniz bütçenin çok altındadır.
Bir defaya mahsus ödemesini yapacağınız araç reklamında 7 yıla kadar kullanabilirsiniz firmaların son yıllarda en fazla tercih ettiği reklam ürünlerinden biridir. Adalar Araç Giydirme konusunda daha önceki çalışmalarımızla göz atmak için Sayfamızın üst alanında yer alan galerimizden örneklerimize bakabilir fikir sahibi olabilirsiniz.

Adalar Araç Kaplama

Adalar araç kaplama her türlü araç kendine özgü yapılan tasarım ya da görsel ile kaplanmasıdır. Adalar araç kaplama çeşitli şekillerde yapılabilir Örneğin komple araç kaplama, aracın sadece kapı kısımlarını kaplama aracın tavan kısmını kaplama ya da herhangi belirlenen bir noktayı kısmı olarak kaplama olarak değerlendirilebilir.

Reklam ve pazarlama konusunda firmalar tarafından yoğun olarak tercih edilen araç kaplama işlemi tek bir noktadan değil trafik içerisinde aracın gittiği her yerde bir çok insanın görmesini sağlar. Adalar araç kaplamanın reklam konusunda birçok avantajı bulunmaktadır; trafikte sürekli seyir halinde olan aracınız sürekli hareket ettikçe reklamınızı yapmış olursunuz. Kullanılacak malzemenin kalitesine göre 3 ile 7 yıl arasında araçlarınızda araç kaplama folyosu kullanabilirsiniz.

Araç kaplama fiyatları hesaplaması yapılırken yapılacak alanın metrekaresine görsel tasarımına ve kullanılan malzemeye göre değerlendirme yapılır. Araç kaplama için kullanılan dijital baskı malzemesi Cast folyo dur. Cast folyo normal folyonun en önemli özelliği olan yapışkanlı özelliğini taşır. Daha esnek ve daha zor olan açık hava koşullarında hem dayanıklıdır hem de araca asla zarar vermez.

 

Adalar Araç Kaplama & Araç Giydirme Fiyatları

Adalar araç kaplama Araç giydirme fiyatları yapılan işlemin maliyeti birçok faktöre göre değişiklik göstermektedir. En önemli faktörlerden biri malzemenin çeşidi olabilir. Malzemenin çeşidi ile kaplama ve giydirme işlemlerinin değişebilir. Uzun süreli kullanım için malzemenin kalitesinden ödün verilmemelidir.

Yaptıracağınız Adalar araç kaplama ve Araç Giydirme fiyatlarını belirleyen bir diğer unsur ise metrekare durumu ve garanti süresinin uzunluğu veya kısalığıdır. Bu hizmetlere dayalı olarak bir fiyatlandırma yapılabilmesi için araçlara uygulanacak tasarımın önceden netleştirilmesi gerekmektedir. Baskı hizmeti olarak Cast folyo kullanılması gerekli olan araçlarda fiyat değişikliklerini buna göre belirlemekteyiz. Sizlerde araçlarınızı uygulayacağınız giydirme ve kaplama işlemlerinin kaliteli bir sonuç ve başarı getirmesini istiyorsanız firmamız ile iletişime geçerek Adalar araç kaplama fiyatları konumuz da bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Adalar Araç Giydirme - Adalar Araç Kaplama Merkezi

UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Adalar Araç Giydirme – Adalar Araç Kaplama hizmetinde en uygun fiyatlarda baskısı, tasarımı ve montaji firmamız tarafından siz müşterilerimize sunmaktayız. Bu sayede sizlerle uzun süreli çalışma imkanıda kazanmış oluyoruz.

Adalar Araç Giydirme - Adalar Araç Kaplama Merkezi

HIZLI VE KALİTELİ HİZMET

Firmamız olarak bilgili ve sektöründe deneyimli elemanlarımız ile hızlı ve daha güvenilir hizmet vermekteyiz. Taleplerinizi deneyimli ekip arkadaşlarımızla ve ileri teknoloji cihazlarla en doğru şekilde gideriyoruz.

Adalar Araç Giydirme - Adalar Araç Kaplama Merkezi

BASKI VE SİPARİŞ

Sabah 10.00’dan önce gönderilen çalışmalar aynı gün kargo yapılır. Dosyalarınızı PDF veya CDR formatında gönderimi alınır. Tasarımda tarafınızdan kaynaklı harf, karakter, convert vs hatalardan firmamız sorumlu değildir. Fiyatlarımıza KDV dahil Değildir.